Jump to content

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki lepsze od Sound BlasterX H7 do dźwięku 7.1?

Sunbeach
 Share

Recommended Posts

Witam! Czy ktoś miał z was może na testach te słuchawki które podałem w temacie lub model niższe H5? Właśnie mam na testach H5, swoje mam Aurvana Live 2 i na H5 po prostu nieziemska różnica na plus :) W połączeniu z zewnętrzną kartą dźwiękową Sound Blaster G5 pełen odlot! :) Wiem już że jest model wyższy słuchawek - H7 i pytanko do kogoś kto testował lub ma coś lepszego.. jest coś jeszcze lepszego pod dźwięk 7.1? 

Guest MichalW

W tym artykule: Najlepsze słuchawki dla gracza w akapicie "A sprzęt wielokanałowy" zostały opisane takie konstrukcje, są tam też trochę niżej ciekawe słuchawki warte zakupu z przeznaczeniem do gier. Nie ważne czy to będą słuchawki z kilkoma przetwornikami na każdą muszlę czy tradycyjne stereo z wirtualizacją dźwięku 5.1/7.1 to nie zastąpią one prawdziwych głośników surround. Lepszym rozwiązaniem są zazwyczaj po prostu zwykłe słuchawki z dobrą sceną i lokalizowaniem dźwięków w przestrzeni. Producenci tworzą "słuchawki wielokanałowe" po to żeby przyciągnąć uwagę większej ilości potencjalnych klientów w celu zarobienia większej ilości pieniędzy.

Edited by MichalW

LoCzekk - heh ale wyjaśnienia do żółtego forum i mojej odpowiedzi to już się nie chce ;) A co do kolegi wojtczakowy7 to nic nie prawi bo to nie odpowiedź na pytanie tematu - KTO MIAŁ I TESTOWAŁ TE SŁUCHAWKI oraz CZY JEST JESZCZE COŚ LEPSZEGO z DŹWIĘKIEM 7.1.. także ani ty ani on bez odpowiedzi na pytanie ;) 

1 godzinę temu, Sunbeach napisał:

KTO MIAŁ I TESTOWAŁ TE SŁUCHAWKI

Nikt ze znanych mi tu osób na ile się orientuję.

1 godzinę temu, Sunbeach napisał:

CZY JEST JESZCZE COŚ LEPSZEGO z DŹWIĘKIEM 7.1

Nikt tu nie używa takich słuchawek. Nie specjalizujemy się w słuchawkach wielokanałowych z racji skrajnego wypaczania przez nie dźwięku i serwowania karykaturalnej akustyki. Może więc jest, może nie ma czegoś "lepszego", o ile w ustalony sposób zdefiniuje się ową lepszość. 

Mam nadzieję, że jeśli na tak pretensjonalne podejście poprzednie wypowiedzi nie odpowiedziały i nie pomogły, to moja odpowiedź to uczyniła. Jeśli nie, wątek można uznać za nierozwiązywalny w ramach naszej społeczności, a samą dyskusję za bezprzedmiotową. Z tego co widzę na innym forum rezultaty są podobne.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...