Jump to content

Słuchawki do komputera na długie odsłuchy


anticq
 Share

Recommended Posts

Witam!

Szukam słuchawek do komputera. Od razu pragnę zaznaczyć, że szukam czegoś w czym będzie można siedzieć więcej niż 5minut/1h/2h/3h tylko o wiele więcej.

Korzystałem z HD681B(dokupiłem nawet welurki), EVO mkll, chwilowo Sennheiser HD201. Problem jest taki, że uszy mi się gotują/pocą? Po krótkim czasie są już cieplutkie (a w lato to panie...).

Przeglądałem droższe pozycje, ale przykładowo widząc taką samą konstrukcję słuchawek jak SL tylko lekko się uśmiechałem. Taka sama sauna tylko z lepszym dźwiękiem. No tego nie szukam. Poza tym 'polecane pozycje wcale nie wydają się nie powodować tego problemu.... pomocne...

Fajne są hyperx cloud/qpady - jednak to niby konstrukcja zamknięta. Pewne obawy więc występują.

Są też np tańsze ISK HF2010 (konstrukcja innej firmy była otwarta? w tym przypadku podają półotwartą) / Koss ur40 - nie wiem co o nich sądzić.

No i tak ogólnie to przed komputerem siedzę w pchełkach (tj te bez gumek) jakiś panasonic/te od iphone. Do tej pory najwygodniej. Jednak dźwięk nie to samo ;/. Czasem zajrzę na jakiś filmik/stream. Prowadzący często siedzą właśnie w pchełkach. Nie dziwię się.

Pojęcia o słuchawkach nie mam. Co za tym idzie nie wiem ile na takie (wygodne) słuchawki trzeba przeznaczyć. Mam więc nadzieję, że podacie jakieś modele..

Też myślę, że jak paląca skóra/mniej welur nie miałby bezpośredniego kontaktu z małżowiną / ucho całe by wchodziło do muszli byłoby lepiej...

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Wydaje mi się, że w zakresie odpowiedzi na zawarty w temacie problem wyboru sprzętu, pomocna może okazać się lektura Polecanych oraz innych artykułów znajdujących się na blogu. Bezpośrednie linki są również zawarte w temacie przyklejonym w ramach listy tematów tego działu. Wątek nazywam tak jak należy, zaś jeśli chodzi o limit kwotowy - tu już naprawdę granica zależy od samego użytkownika. Wygoda również jest kwestią anatomiczną indywidualną i NIKT nie zagwarantuje maksymalnej wygody. Radziłbym jednak przede wszystkim rzucić okiem na AKG K701 lub K702, jedne z najwygodniejszych słuchawek na rynku.

Pozdrawiam.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...