Jump to content

Słuchawki dokanałowe 150zł

carred
 Share

Recommended Posts

Jako pierwsze chciałbym się przywitać z racji, że to mój pierwszy post na forum.

Poszukuję słuchawek do 150zł i wybór chcę rozstrzygać z trzech modeli, które wybrałem spośród wielu kandydatów przeglądając także polecane. A więc tak, ostateczna trójka to SoundMagic E10 rev2, Brainwavz S0 oraz Zero Audio Carbo Tenore. Kolejność w jakiej wypisałem nie jest przypadkowa, ponieważ najbardziej przypadły mi do gustu jeśli chodzi o wygląd właśnie słuchawki SoundMagic E10, model z plątanym kablem, wyglądają solidnie z powodu użytych materiałów, kabel wydaje się być mocny. Czytałem jednak różne opinie i między innymi taką, że są dźwiękowo gorsze od pozostałej dwójki, choć więcej bywało opinii, które mówiły, że każde z nich ma inne granie i osoba szukająca powinna sama wybrać któreś z nich. Za S0 przemawia wygląd ale też kabel, który wygląda pancernie, a dźwiękowo też stoją na dobrym poziomie. Może to tutaj kogoś zdziwić że Zero Audio Carbo Tenore są na ostatnim miejscu mojej listy, podobno dźwiękowo to słuchawki bardzo dobre ale jednak to co najczęściej niszczy słuchawki, czyli kabel wygląda najmniej trwale i do tego kwestia gwarancji (jedna jedyna aukcja na allegro i brak w sklepach). W moim guście także gorzej wyglądają od pozostałej dwójki ale to już kwestia indywidualna. Prosiłbym o naprowadzenie, które z nich warto wybrać, chyba że jest tak jak pisano na niektórych forach, że niezależnie co wybiorę będę zadowolony. Gatunek to głównie rap, ale także inne (raczej nie słucham muzyki klasycznej czy metalu, gdzie dużą rolę odgrywają instrumenty), a w słuchawkach liczą się dla mnie 3 rzeczy, wygląd, wykonanie i dźwięk, z czego dwie ostatnie najbardziej,

Dziękuję za pomoc z góry.

Witam,

Mam nadzieję, że ma Pan świadomość niskiego znaczenia wyglądu w przypadku sprzętu słuchawkowego, bowiem choć wymienił go Pan jako najmniej istotny, to z postu można wysnuć zupełnie przeciwny wniosek. Osobiście z wylistowanych słuchawek najwyżej stawiałbym Carbo Tenore. Potem zaś S0, które grają generalnie mniej więcej tak jak recenzowane przeze mnie BLU-100. Możliwe tym samym, że to właśnie one będą tu swego rodzaju złotym środkiem, jeśli ma Pan obawy co do kabla Tenorów.

Pozdrawiam.