Jump to content
Compton

Sprzętowe okazje

Recommended Posts

Bardzo drogo. Jeśli nowe kosztują 3999 zł to cena 3300 nie jest okazją. W sumie żadna nie jest poniżej 2700 zł.

• Like 1

Plus cło i VAT więc nie będzie już tak fajnie.

Na amazonie DE pojawiają się sztuki ze zwrotów za 236E co już jest ciekawszą opcją, biorąc pod uwagę darmowy ship i bezproblemowy darmowy zwrot w ciągu 30 dni.

• Approved 1

We francji w wakacje zaczna sie wysprzedaze post upadlosciowe, radze sledzic francuskie sklepy moga byc bardzo dobre okazje.

• Thanks 1

Witam, dziś napotkałem dobrą promocję na słuchawki Sennheiser HD599, sam posiadam HD600 i jestem z nich bardzo zadowolony, HD599 gra podobnie, cena na amazon.de +/- 104 euro.

Nie jestem związany ze sklepem, nie robię reklamy, jednak pomyślałem, że powinienem się podzielić z Wami znaleziskiem. Może ktoś skorzysta. Pozdrawiam.

https://www.amazon.de/dp/B07Q7S7247/

@Piotr NL ja tam nie widzę żadnej okazji, cena w koszyku to 109€, w przeliczeniu daje to nam +/- 500zł. Dostawa między 4-8 czerwca. Model ten do kupienia, w Polsce od ręki za ok 560zł, drożej o 60zł, ale szybciej i z gwarancją polską.

6 godzin temu, ysis napisał:

We francji w wakacje zaczna sie wysprzedaze post upadlosciowe, radze sledzic francuskie sklepy moga byc bardzo dobre okazje.

Masz jakiś sprawdzone sklepy z wysyłką do Polski?

• Upvote 1

Posted (edited)
25 minut temu, wojtekmarchewka1981 napisał:

ja tam nie widzę żadnej okazji

według obecnego kursu około 490 zł a w sumie u nas najtaniej wychodzi 560 zł, okazja może i nie, lecz parę złociszy w kieszeni. W sumie na dwa lub trzy kebaby wystarczy.

Do okazji daleko, ale z około nawet 50 zł w kieszeni już będziesz miał co zrobić. Poza tym akurat jak to wychodzi z Niemiec, to z gwarancją jak już i tak będzie lepiej, koszt wysyłki ogromny nie jest jak poza UE.

Edited by Nehero

31 minutes ago, wojtekmarchewka1981 said:

@Piotr NL ja tam nie widzę żadnej okazji, cena w koszyku to 109€, w przeliczeniu daje to nam +/- 500zł. Dostawa między 4-8 czerwca. Model ten do kupienia, w Polsce od ręki za ok 560zł, drożej o 60zł, ale szybciej i z gwarancją polską.

Masz rację, okazja średnia, nie wziąłem pod uwagę kursu euro, nie mieszkam w Polsce od 13 lat i cena 106e i wysyłka gratis (w moim koszyku) wydawała mi się bardzo niska. Ja automatycznie w głowie przeliczam kurs euro do PLN 4:1.

• Approved 1

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/23/371740.php

Ciekawe ogłoszenie, choć bardziej dla posiadacza Nightowli i chcącego uzupełnić kolekcję o Nighthawk. Niższa cena z powodu braku padów skórkowych i braku kabla, jak ktoś posiada Nightowl, to teoretycznie akcesoria nie są już takie niezbędne, a cenę obniżają.

Na olx znowu dostępne Audeze MX4 za 7,5k zł. Niestety nie umiem z apki linka wrzucić :/

Posted (edited)

Hmm, a jak długa ta gwarancja? Kupowane nie wiadomo gdzie. Są nowe dłuższe pręty regulacyjne i górna opaska. Ciekawe czy można się umówić i posłuchać.

A może po prostu potrzebuje pieniędzy na coś innego i chce szybko sprzedać :)

Edited by jacmiszcz92

MX4 mają dłuższe pręty (w zasadzie to mediumy, 12 zębów. Standardowe: 10 zębów. Extended rods: 15 zębów) i pałąk karbonowy z opaską w standardzie. Słuchawki nie zdradzają żadnych oznak modyfikacji. 

Kto wie. Może. Szczęśliwy zatem będzie ten, kto kupi.