Jump to content
Compton

Sprzętowe okazje

Recommended Posts

2 godziny temu, maszynista1987 napisał:

Spytałem o cenę kabla , jak odpiszę ,dam znać :)

Kabel gościu kupił za 2650 zł, możliwe, że strzelił na jakiejś promocji czy powystawowy, bo widziałem w top hifi właśnie chyba outletowego heimdalla 2, więc możliwe, że sam skorzystał z obniżonej ceny, stąd cena używek nie powinna dziwić :D. Masz zdjęcie paragonów zresztą.

Rozmawiałem z tym Panem jakiś czas temu, powiedział że sam kabel byłby skłonny oddać za 1650+KW ale raczej wolałby sprzedać cały zestaw, kabel uważa za kartę przetargową.

• Like 1

Świetna cena. Co więcej można ich posłuchać w każdym salonie Denon przed zakupem.

W dniu 23.10.2019 o 18:55, -=krystian=- napisał:

Focal Clear.

Nie wiem czy nie dubluję.

Fajna promocja na Focal Clear w salonach Denon, 2000 złotych rabatu na te słuchawki za przyniesienie jakichkolwiek starych słuchawek nausznych.

Dowiadywałem się w salonie Denon w Gdańsku, faktycznie jest tak jak piszą.

https://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/FOCAL/SLUCHAWKI/CLEAR

Zgadza się, aczkolwiek promka trwa do końca tego miesiąca i magazyn centralny opustoszał, zostały egzemplarze w Salonach

4 godziny temu, pyczkens napisał:

Zgadza się, aczkolwiek promka trwa do końca tego miesiąca i magazyn centralny opustoszał, zostały egzemplarze w Salonach

Całkiem możliwe, jet to pewnie efekt wielkiego zainteresowania. Tak jak pisałem wcześniej, dowiadywałem się w  salonie w Gdańsku  i tam też nabyłem mój egzemplarz. :D

30 minut temu, -=krystian=- napisał:

Całkiem możliwe, jet to pewnie efekt wielkiego zainteresowania. Tak jak pisałem wcześniej, dowiadywałem się w  salonie w Gdańsku  i tam też nabyłem mój egzemplarz. :D

Mowa o salonie w GB?

Porównywałem u nich swego czasu swoje Eleary z Clear. Ale nie było szans na żadne promo w tamtym czasie.

10 godzin temu, Palpatine napisał:

Mowa o salonie w GB?

Zgadza się mowa o GB. Miałem na testach Focal Elear i tak m się spodobały że postanowiłem że sobie sprawie przedwczesny prezent na gwiazdkę;) i nabędę jeden egzemplarz. Podczas przeszukiwania ofert na ma jednym z portali aukcyjnych trafiłem  promocję Clear w salonach Denon (Clear w cenie Elear? łał) no więc postanowiłem skorzystać, taka promocja nie zdarza się co dzień. Nie bez powodu nazywają się Clear;)

Edited by -=krystian=-

10 godzin temu, Nehero napisał:

Ponownie ADX 5000 w top hifi za 6999 zł. Teraz cena regularna zmalała do 9999 zł. ale ta na promocji, rzec można zabójcza w stosunku do tej pierwotnej, chyba około 11k zł.

Na allegro wisi jeszcze jeden model powystawowe za 6999 z Top HIfi :)  Słuchałem ich nie dawno z Rme Adi 2  w salonie , bo rozważałem zakup i trochę za jasno było, trzeba do nich porządna lampę :)

Porównywałem bezpośrednio z Diana Abyss i lcd-x , szkoda że nie było lcd-3 , bo dla nich pojechałem na odsłuchy ,ale ktoś rano zgarnął :) Fajnie że Top Hifi pozwolił z własnym sprzętem porównać wszystko .

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-referencyjne-audio-technica-ath-adx5000-8306280320

Powinni zrobić cenę regularna 6999 :) Ale te marże są na sprzęt ...

Edited by maszynista1987

1 godzinę temu, maszynista1987 napisał:

Na allegro wisi jeszcze jeden model powystawowe za 6999 z Top HIfi :)  Słuchałem ich nie dawno z Rme Adi 2  w salonie , bo rozważałem zakup i trochę za jasno było, trzeba do nich porządna lampę :)

Nie bez powodu sprzedawane jest z Dac 215, dobrać sobie do tego AQ Nightowl/nighthawk i mamy zestaw idealny :D

Ja słuchałem z Pathosem i podobało mi się.

szkoda że nie było lcd-3 , bo dla nich pojechałem na odsłuchy ,ale ktoś rano zgarnął

LCD 3 to inne granie niż ADX 5000

jak na krótkie słuchanie w 40 stopniowym upale i klimie walącej prosto na mnie, najbardziej słyszalne różnice były w basie i górze. Co do sceny i średnicy się nie wypowiadam, bo tamten dzień to była masakra upałowa i nie mogłem się skupić w 100%. Z top hifi wyszedłem jako zamarznięty zombie, a potem uciekałem przed ścianą deszczu. Obie słuchawki mi się podobały, lecz szkoda, że za daca robił streamer Node 2i :facepalm:

ja rozumiem, że wygoda i iPad ale bez przesady.

Powinni zrobić cenę regularna 6999 :) Ale te marże są na sprzęt ...

I tak cena zmalała do 9999, na więcej nie ma co chyba liczyć, ale możliwe że będą częste promocje, bo to na razie druga.

2 minuty temu, LoCzekk napisał:

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-hifi-otwarte-audiotechnica-ath-adx5000-8319162739

A tutaj oficjalny sklep Audio-Technica. Ten sam model, w tej samej cenie :) 

Toż mnie zastrzelił, tylko pytanie czy cena regularna czy promocja

Edited by Nehero