Jump to content

Sprzętowe okazje

Recommended Posts

@ysis myślę, że codziennie, o ile jak samemu się zrobi, z druta znalezionego na wysypisku i wcale nie będzie to gorzej grać niż jakieś syntetyczne przewody z tańszych słuchawek :E A co do dnia darmowej dostawy, to w sumie to całkiem dobre, szczególnie jak coś się ma upatrzonego do kupienia, pod warunkiem, że sklep nie podniesie ceny produktu na ten dzień, co w naszym klimacie jak wiadomo może mieć miejsce O.o

Edited by oblivion
12 minut temu, Jemek napisał:

To musi być jakiś chaczyk, 1000zł taniej?

haczyka nie ma - mogą to być leżaki magazynowe, koniec produkcji, albo i coś poszło nie tak przy produkcji, transporcie itd.

Moim zdaniem (strzelam w ciemno) leżą za długo na magazynie a aku tego nie lubi... i przyszedł na nie czas.

15 minut temu, Jemek napisał:

Ciekawe czy w najbliższym czasie pojawią się na allegro "jak nowe" za 1800-2000zł xD

Oczywiście będą już jutro jako "Nówki sztuki fabryczne, jeszcze nierozpakowane"  w tych cenach;) tylko kto to kupi? Za to w przeciągu kilku miesięcy będą oferty w okolicy 1000zł - jako "jak nowe", "tylko rozpakowane" itp.;)

14 godzin temu, jac napisał:

haczyka nie ma - mogą to być leżaki magazynowe, koniec produkcji, albo i coś poszło nie tak przy produkcji, transporcie itd.

Moim zdaniem (strzelam w ciemno) leżą za długo na magazynie a aku tego nie lubi... i przyszedł na nie czas.

Chyba haczyk czasem jednak jest, zależy jak się trafi https://www.opineo.pl/opinie/ibood-pl

Kiedyś był wątek na innym forum odnośnie iboodowych fa003ti (w skrócie pierwsza tura ok, a druga tura to ludzie dostawali z pęknięciami, pobrudzone, klejące, pościerane ).

W sumie dość dziwna sytuacja bo kupowałem kila razy w tym sklepie (ibood) a nawet MacBooka za ponad 4 tys i był nówka sztuka nie śmigany. Także też jestem ciekaw co się dzieje z tym sklepem i nie robiłem tam zakupów jakoś z rok czasu już. Chyba można nasz posty przerzucić do "Okazji, których należy unikać" ;) 

2 godziny temu, Jemek napisał:

Te komentarze to są gorsze jak obsługa z chińskich sklepów, masakra i to się dzieje w Polsce? Że jeszcze nikt ich nie udupił jakimś pozwem sądowym.

To, że na opineo jest 90% negatywów (na dzień dzisiejszy ) to wynika pewnie z tego, że sklep nie wysyła linków, żeby ocenę wystawić, dlatego tam opinie niezadowolonych przeważają. Ale dałem, żeby nikt nie był zdziwiony w razie czego. W dużych sklepach sprawdzonych, mimo, że negatywów może być z 1% tylko, to też czasem są różne jaja z reklamacją i innymi sprawami, ale o zbiorowych pozwach w takich sprawach to nie słyszałem.

@LoCzekk niekoniecznie przerzucać, ale na pewno to są okazje o podwyższonym stopniu ryzyka, więc indywidualnie należy rozważyć taki zakup, np. czy zniżka wystarczająco duża (w tym przypadku raczej jest ).

Edited by oblivion

Ale i20 w promocji są teraz nowe za 2000 zł w dowolnej wersji, a więc 200 zł drożej tylko :).

Natomiast jeśli komuś chce się zagrać w loterię z celnikami by mieć ok. 500 zł w suchym, to iSine 10 z USA + Cypher:

https://www.ebay.pl/itm/Audeze-iSine10-iSine-10-Planar-Magnetic-Earphone-with-V2-Cipher-Cable-60-Value/283283306410

Wiem że na tamtym są za 700 bo sam o tym pisałem, ale są osoby które z różnych względów boją się transakcji bezpośrednich, lub nie mają konta na jak to piszecie jaglanym :D lub sama nazwa ich zniechęca :D:D generalnie trzeba założyć że obecnie 1000 to taki standard. za używane 10tki z Cipherem, powyżej którego nie warto dopłacać.

Edited by decees
  • Upvote 1