Jump to content

Sprzętowe okazje


Compton

Recommended Posts

Przeniosłem do odpowiedniego działu: specjalnie jest na takie wątki przeznaczony dział w zakupowym, w którym można wrzucać różnego rodzaju akcje promocyjne i ciekawe pozycje wyszukane na aukcjach. 

Warto dodać w pierwszym poście, żeby nie było linkowania do własnych ogłoszeń - w ten sposób będzie myślę zdrowiej, a przeciwko temu zapisowi na żółtym nie miałem osobiście nic przeciwko. 

 

Ze swojej strony - K240 DF z Niemiec:

https://www.ebay.de/itm/AKG-K240DF-Kopfbugel-Kopfhorer-Schwarz/322985234990

Licytacja z jednym bidem i nie wiadomo jak się potoczy, ale stan bardzo dobry, a same słuchawki też cenne.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, vonBaron napisał:

Drogo akurat nie aż tak jak na ceny w których je widziałem, ale sprzedawca to handlarz, który nie jest w stanie sklecić normalnie jednego słowa po polsku, przyznał się do sprowadzania słuchawek w celach handlowych, raz była nawet sytuacja, że wystawiał te same słuchawki które były wystawione na niemieckim eBayu (ten sam numer seryjny, ale inny komplet zdjęć), także oferuje to czego nawet nie ma fizycznie w rękach, jednocześnie przeklejając wciąż ten sam opis. Co rusz ma jakieś K1000 na sprzedaż, w cenach 6-8k zł. Z tamtych K1000 tłumaczył mi się, a przynajmniej tak go zrozumiałem, że pospieszył się i zrobił "automatyczny" resell choć sprzedawca z Niemiec mu odmówił (?) sprzedaży i wystawił produkt jeszcze raz. Ogólnie podejrzana sprawa. Pisałem o tym swego czasu w CB.

 

2 minuty temu, saudio napisał:

Oczywiście nie mam nic przeciw staruszkom AKG, ale warto spojrzeć na innych jak mamy je na głowie i słuchamy muzyki:ph34r:

Na pewno w tych cenach znajdą się opcje bezpieczniejsze :), ale - całkowicie osobiście i subiektywnie - K1000 po basmodzie mają u mnie status "headphones of choice". Szkoda że nie są tak czyste jak np. LCD-2F, no ale cóż... nie można mieć wszystkiego.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Na pewno w tych cenach znajdą się opcje bezpieczniejsze :), ale - całkowicie osobiście i subiektywnie - K1000 po basmodzie mają u mnie status "headphones of choice". Szkoda że nie są tak czyste jak np. LCD-2F, no ale cóż... nie można mieć wszystkiego.

Nie no dźwiekowo i to jeszcze z wymienionym kabelkiem to killer, tylko niestety wygoda ... kawy po turecku też nie lubię :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...