Jump to content

Aune X1S do nagrywania i VSTi


Recommended Posts

Nie tak dawno marzył mi się Aune X1 jako dobre klasy karta do bardziej wymagających słuchawek lub jakichś kolumn. Nie mialem z nią styczności ale słyszałem pozytywne opinie, także tutaj, szczególnie o jskosci w stosunku do ceny, a poza tym interesuje mnie neutralne brzmienie.

Jednak ostatnio z powodu awarii musiałem sobie kupić nowego lapka i wynikł dodatkowy problem. Otóż jestem muzykiem i czasem potrzebuje sobie coś nagrać liniowo w DAW, ale nowy ma tak duże opóźnienie wejścia / wyjścia dźwięku na Realteku HDA że to nie jest możliwe.

Dlatego zastanawiam się czy Aune będzie na tym polu - nagrywaniu - zdawać egzamin, czy lepiej kupić coś innego? Wówczas może od razu z wejściem mikrofonowy - być może się przyda?  Pytanie też o latencję pod kątem midi VSTi?  Czy w tej cenie nie musze sie o to martwić?

Edited by mangomel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...