Jump to content

Ciemne słuchawki Aune X1S do 1000


Detnith
 Share

Recommended Posts

Witam. Szukam już naprawdę długo słuchawek i potrzebuję rady wysłuchanych użytkowników.  Posiadam do Aune X1S Beyerdynamic DT150 które polecono. Aune są mocno neutralne, więc potrzebuje basowe dobre słuchawki z dobrą sceną i sopranem. Nie zależy mi na "otwartosci" więc czy zamknięte czy otwarte mi to obojętne warto by dobrze współgrały z tym DAC-iem. Gram, słucham muzyki ciężkiej oraz oglądam dużo filmów więc robię wszystko z słuchawkami.  Cena ok. 1000zł. 

Link to comment
Share on other sites

Sam posiadam x1s i DT150 i naprawdę nie rozumiem co masz na myśli ten opis pasuje właśnie pod DT150 chociaż one wcale nie są takie ciemne po zmianie na lepszy kabel powiedział bym o nich,że tej góry mają w sam raz nigdy nie nazwał bym ich ciemnymi polecam także welurowe pady słuchawki dużo dużo na tym zyskują otwierają się na górze i nie są już takie dociążone na dole.

HD 650 to ten sam poziom grania o innej charakterystyce wcale to nie jest półka wyżej  oj nie w dodatku hd 650 to takie pluszowe misie.

Spróbuj posłuchać ath r70x podobne granie,ale może ci podejść.

Link to comment
Share on other sites

Trochę poczytałem testy pana Jakuba i które bardziej polecacie ? Audio-Technica ATH-R70x czy HD 650 ? Jestem troszkę bardzie po stronie HD-ków ale chciałbym usłyszeć jeszcze zdanie innych kolegów 

Edited by Detnith
Link to comment
Share on other sites

Nie usłyszysz  dużej różnicy względem DT 150 chyba,że coś pokroju d5000,d7000 poza tym senki rozwijają skrzydła na lepszym sprzęcie nie wiem czy taki aune sobie z nimi w 100% poradzi,ale to już ktoś inny niech się wypowie na ten temat senki to też nie są zbyt jasne słuchawki mają taką  kremową barwę i też może być dla ciebie za ciepło prędzej bym szedł tu w stronę właśnie audio-technici

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...