Jump to content

Karta dzwiekowa pod Sennheiser G4ME ZERO


Recommended Posts

Cześć,

Potrzebuję karty dźwiękowej pod słuchawki Sennheiser G4ME ZERO. Zapoznałem się z kilkoma recenzjami kart ale nie do końca wiem co wybrać pod te słuchawki. Zależy mi głównie, a raczej tylko na karcie skierowanej pod gracza. Nie słucham praktycznie muzyki na komputerze (a jak słucham, to bardzo mało). Zależy mi na fajnym pozycjonowaniu, czystym dźwięku i zrównoważonym bassie - raczej mniejszym, niż większym. Budżet - myślę, że do 500 zł (nie widzę sensu wydawać raczej większej kwoty - chyba, że nie będzie to overkill dla tych słuchawek to zwiększę budżet) :)

Z góry dziękuję za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Wydaje mi się, że w zakresie odpowiedzi na zawarty w temacie problem wyboru sprzętu, pomocna może okazać się lektura Polecanych oraz innych artykułów znajdujących się na blogu. Bezpośrednie linki są również zawarte w temacie przyklejonym w ramach listy tematów tego działu. Być może zainteresować powinien zwłaszcza wymieniony tam Xonar DX.

Pozdrawiam.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...