Jump to content

Słuchawki bezprzewodowe do 300$

Negative
 Share

Recommended Posts

Witam

Poszukuję dobrych słuchawek bezprzewodowych (bluetooth), dousznych. Ostatnie jakie miałem po latach użytkowania skończyły w pralce i jedna słuchawka się uszkodziła. Aktualnie szukam czegoś równie dobrego, lub lepszego od moich poprzedników. Jestem w stanie przeznaczyć na nie do 300$ (Dolary, nie złotówki). Zależy mi by były wytrzymałe, miały dobry dźwięk, oraz by były podobne w budowie (połączone kablem, "pilocik" dzięki któremu można zatrzymywać/wznawiać odtwarzanie, oraz zmieniać głośność itp). Słuchawek będę używał tylko na telefonie w 90% do muzyki, reszta to Youtube, czy inne takie. Nie zamierzam prowadzić przez nie żadnych rozmów. Słucham praktycznie wszystkiego, lecz najwięcej rapu i różnych pochodnych metalu, dla tego prosiłbym by głównie pod te dwa gatunki dobierać słuchawki.

Zakupu będę dokonywał w USA, więc prosiłbym o produkty tutaj dostępne. Najbardziej odpowiadałby mi Amazon.

Moje ostatnie słuchawki: Beats by Dr Dre Powerbeats 2

Mój telefon: Samsung Galaxy S8

Program którego używam do odtwarzania muzyki: Poweramp w wersji premium

Screen mojej playlisty

Guest MichalW

Myślę że Beyerdynamic Byron BT lub RHA MA750 Wireless mogą się dobrze sprawdzić. Jeśli te drugie grają podobnie jak ich wersja przewodowa to obydwie pary będą grały podkreślonym basem i sopranem. 

Dnia 4.01.2018 o 14:41, wojtczakowy7 napisał:

Myślę że Beyerdynamic Byron BT lub RHA MA750 Wireless mogą się dobrze sprawdzić. Jeśli te drugie grają podobnie jak ich wersja przewodowa to obydwie pary będą grały podkreślonym basem i sopranem. 

Dzięki, a mógłbyś mi jeszcze napisać dlaczego akurat te? Niezbyt się znam na tych sprawach, a chciałbym wiedzieć.

1 godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

Zapewne nikt z nas nie doczytał dokładnie, że chodzi o dolary. Z dokanałówek warto rzucić okiem na najwyższe Byrony - model BTA. Bardzo fajnie wykonane i z przyjemnym brzmieniem. Powinny spełnić praktycznie wszystkie wymagania. Recenzji niestety jeszcze nie mam - jest cały czas w produkcji.

Długo czekałbym na takową recenzję?

Niestety recenzjami najczęściej jestem zapełniony nawet na kilka miesięcy do przodu. BTA są jedną z nich i po prostu będą cierpliwie czekały na swoją kolej. Podobają mi się z tego względu, że mają odwrócone proporcje od modelu BT - fajny i przyjemny bas, potem bliższą średnicę, następnie czytelną, ale nienachalną górę. Grają tak jak powinny grać słuchawki w tej cenie, do tego są bardzo wygodne i dobrze wykonane jak na moje uszy i oczy. Podejrzewam że dostaną ode mnie rekomendację, jeśli nie trafię na żaden niespodziewany aspekt, ale jak na razie nie udało mi się w nich niczego złego doszukać.

• 2 weeks later...
Dnia 7.01.2018 o 19:06, EvilKillaruna napisał:

Niestety recenzjami najczęściej jestem zapełniony nawet na kilka miesięcy do przodu. BTA są jedną z nich i po prostu będą cierpliwie czekały na swoją kolej. Podobają mi się z tego względu, że mają odwrócone proporcje od modelu BT - fajny i przyjemny bas, potem bliższą średnicę, następnie czytelną, ale nienachalną górę. Grają tak jak powinny grać słuchawki w tej cenie, do tego są bardzo wygodne i dobrze wykonane jak na moje uszy i oczy. Podejrzewam że dostaną ode mnie rekomendację, jeśli nie trafię na żaden niespodziewany aspekt, ale jak na razie nie udało mi się w nich niczego złego doszukać.

Kupiłem, używałem przez ponad tydzień i jestem zmuszony je odesłać. Niestety, ale całkowicie nie przypadły mi do gustu. Bardzo słabe wykonanie gumek, jedyna para jaka mi pasowała zniszczyła się przy pierwszej próbie ściągnięcia, to samo stało się z drugą parą. Niemożliwe jest ściągnięcie gumki bez uszkadzania jej. Dźwięk był dobry (tylko dobry, bas wychodził za bardzo ponad resztę) tylko na tych jedynych gumkach, które na mnie pasowały, na drugich nie słyszałem praktycznie w ogóle basu, a sam dźwięk wydawał się niskiej jakości. Reszty nie mam jak nawet sprawdzić, ponieważ musiałbym zniszczyć kolejną parę gumek by je ściągnąć i sprawdzić pozostałe. Do tego dochodzi kilka innych rozczarowań, np. sygnalizacja stanu baterii. Informację o niskim stanie baterii dostałem dopiero kilka (3-5) minut przed ich całkowitym rozładowaniem, co dla mnie jest już trochę zbyt późno. Domyślam się, że takowy komunikat włącza się dopiero gdy słuchawki mają 1% baterii, a tak od ok. 90% mówi, że % baterii jest wystarczający ( pomiędzy tymi dwoma nie ma innych komunikatów). Dogadałem się z supportem Amazona i odeślę je, mimo zniszczonych części.

Temat pozostaje otwarty, nadal szukam słuchawek.