Jump to content

Dobór wzmacniacza do słuchawek Snab Overtone E101PM


Recommended Posts

Witam,

Po przeczytaniu recenzji właśnie na stronie audiofanatyk zdecydowałem się wyżej wymienione słuchawki Snab. Z zakupu jestem naprawdę bardzo zadowolony zwłaszcza jak na taką cenę.
Natomiast mam już leciwego laptopa Asus z 2011 roku ze zintegrowaną kartą dźwiękową. Więc chciałbym ją wymienić. Dopiero teraz zainteresowałem się tematem i wstępnie rozmyślam nad Wzmacniacz słuchawkowy FX-Audio DAC-X6. Z tego co się doczytałem będzie on działał na Linuxie i w razie czego będę też mógł do niego podłączyć telefon komórkowy lub wzmacniacz z głośnikami. Teraz mam pytanie do osób, które się lepiej orientują na tym rynku. A mianowicie czy to dobry wybór w tej półce cenowej? Czy może lepiej kupić coś innego?

Na słuchawkach słucham tylko muzyki elektronicznej

Link to comment
Share on other sites

Witam, X6 nie jest wzmacniaczem, tylko DACiem z wbudowanym wzmacniaczem, a to już subtelna różnica. Niestety sam nie testowałem tego urządzenia, a jedynie znacznie prostszy wariant X3, ale nie wypadało to wcale źle. Jeden z użytkowników tutejszych zakupił X6, więc może warto poczekać, aż przyjdzie do niego i będzie w stanie coś na jego temat więcej powiedzieć. 

http://forum.audiofanatyk.pl/index.php?/topic/1895-pierwszy-niedrogi-dacamp/

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Okej na pewno będę śledził ten temat.

Natomiast mam pytanie odnośnie produktu, który Pan testował. Mianowicie chodzi o recenzję FiiO E10K Olympus 2. Z tego co wnioskuję to też produkt, który mógłbym rozważyć przy zakupie. Czy Pana zdaniem sprawdziłby się on przy muzyce elektronicznej i tych słuchawkach co mam?
Czy na podstawie parametrów jest Pan w stanie zauważyć jakąś znaczącą różnicę miedzy tymi DACami?
A i jeszcze jedno pytanie głównie z racji niższej ceny rozważam też opcję zakupu Asus Xonar U5. Czy będzie on sporo słabszy od wyżej wymienionych DACów i warto dołożyć te +- 100zł czy jednak może to być coś porównywalnego w niższej cenie?

Edited by Adammmm
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...