Jump to content

słuchawki bezprzewodowe do iphone6 max250zł


miko2095
 Share

Recommended Posts

Cześć! Dotychczas używałem słuchawek dokanałowych Soundmagic E10 z których jestem bardzo zadowolony (mam już je około 4 lat i zupełnie nic się z nimi nie dzieje). Jednak dokanałowe na kablu nie są dosć praktyczne do używania na siłowni dlatego postanwiłem zakupić inne dokanałówki tym razem bezprzewodowe. Słucham głownie house,pop, elektoniczna itp zależy mi na dobrym głębokim basie i dobrej izolacji. Słuchawki muszą działać na iphone 6 (później 7) gdzie będę odsłuchiwał muzykę na spotify premium. Na słuchawki chciałbym przeznaczyć 150-200zł jeśli jednak w tym przedziale cenowym nie było by nic interesującego jestem w stanie dołożyć jeszcze max 50zł (250zł). Czy moglibyście mi coś polecić? :)

Edited by miko2095
Link to comment
Share on other sites

Tak wyśledziłem już te słuchawki :D Szczerze to właśnie brałem je za głównego kandydata jednak czy są jakieś alternatywy w tych przedziałach cenowych czy ten model doszczętnie zjada resztę konkurencji?

ew jak by się miały do soundmagic E10BT?

Edited by miko2095
Link to comment
Share on other sites

mam jeszcze takie pytanie :) Miałeś może styczność z JBL 450bt (tak wiem ze to nauszne) bo dużo osób mi je gorąco polecało. W sumie nawet nie wiem jaka to jest różnica jeśli chodzi o odsłuch w doknanałowych vs nausznych. Jakbyś to widział?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...