Jump to content

[ROZWIĄZANE] Beyerdynamic dt990 edition 32ohm


markokarol
 Share

Recommended Posts

Witam,

Właśnie przyszły do mnie nowe dt990 edition 32 ohm. Daca -Fiio e10k będę zamawiał w przyszłym tygodniu. Z ciekawości podpiąłem je do telefonu i komputera z integrą.

Na telefonie jeszcze dźwięk był znośny , natomiast na pc katastrofa - cicho , płytko. Myślałem że 32 ohm nawet na pc jakoś sobie poradzi ale tak nie jest. Chciałem spytam czy fiio doda im życia czy wymienić słuchawki na inny model.

Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Jeśli dobrze wszystko zrozumiałem... posiada Pan prawdopodobnie fatalny układ zintegrowany na płycie głównej komputera, który z niczym sensownie nie zagra, jednocześnie nie sprawdził w ogóle słuchawek na czymkolwiek lepszym, ale w razie czego gotów jest je Pan zmienić na cokolwiek innego, byle grało znośnie ze wspomnianej integry? Czytał Pan w ogóle jakikolwiek poradnik na blogu odnośnie wybierania sprzętu samodzielnie? Zwłaszcza ten najobszerniejszy traktujący dokładnie o tej tematyce? Jeśli nie - nalegałbym. 

Pozdrawiam.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po prostu myślałem, że jednak z wersją 32 ohm jakoś da sobie radę. Fiio jest już w drodze także mam nadzieję że będzie wszytko ok ;)

Czytałem z forum naprawdę sporo , staram się wszystko zrozumieć- jeszcze jestem nowy w tym temacie. W sumie to moje 1 lepsze słuchawki. Wiem że absolutnie nie kupuje się takich pod zwykła integre,mimo to przestraszyłem się że fiio również nie da sobie z nimi rady , no ale zobaczymy ;)

Edited by markokarol
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, markokarol napisał:

Po prostu myślałem, że jednak z wersją 32 ohm jakoś da sobie radę.

Oporność jest tylko jednym z parametrów. Zapomina Pan o samej klasie układu - ona także ma sporo do powiedzenia, jeśli nie wszystko w niektórych sytuacjach. Znam wiele słuchawek bardzo czułych na klasę toru i jakość elektroniki, a jednocześnie łatwych w napędzeniu i nie potrzebujących zbyt dużo mocy. Również mam nadzieję że FiiO załatwi sprawę.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...