Jump to content

Słuchawki douszne za około 250 zł, jestem otwarty na dopłacenie :)


Czele
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

Szukam słuchawek zamkniętych/półotwartych za około 250 zł, a zatrzymując się na 300 zł najpewniej. Do użytku domowego, głównie grania oraz słuchania muzyki, uwielbiam muzykę i bardzo zależy mi aby słuchawki pozwalały na rozkoszowanie się każdym zawartym w niej detalem. Słucham głównie rocka (dokładniej rocka alternatywnego), elektro, klasycznej/instrumentalnej, od czasu do czasu spokojniejszej muzyki na gitarze akustycznej. Tak wiem... szeroka paleta muzyczna, więc jeśli istnieją trudności z dopasowaniem słuchawek do tylu gatunków to najbardziej zależy mi na rocku i electro. Pogrzebałem i znalazłem Superlux HMC6, czy to dobry traf biorąc pod uwagę co zawarłem wyżej?

Bardzo chętnie udzielę dodatkowych informacji jeśli je pominąłem a są ważne

Dziękuję i pozdrawiam! :)

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

W temacie pisze Pan o słuchawkach dousznych, z kolei wymienia w treści typy i modele pełnowymiarowe. Zakładam więc, że to właśnie o te ostatnie Panu chodzi. 

HMC6 - tu również domyślam się, że chodzi o HMC631 - tak, to dobry traf, bardzo uniwersalny. W rocku i electro trochę lepiej powinny sprawdzić się Panu również dosyć uniwersalne HD669. Ew. Rockmaster OE na założonych nausznicach materiałowych, jeśli miałoby to być mimo wszystko utrzymane w konwencji ciepło-muzykalnej o dużej wygodzie i jednocześnie pod sprzęt o jasnej karnacji tonalnej.

Pozdrawiam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...