Jump to content

Problem ze znalezieniem odpowiednich słuchawek wokółusznych


hiroh1to
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie,

 

borykam się z problemem znalezienia słuchawek wokółusznych (zamkniętych lub pół-otwartych z naciskiem na te pierwsze). Mając mi one głównie służyć do kilkugodzinnych gier w ciągu dnia oraz słuchania muzyki. Przeczytałem artykuł z polecanymi słuchawkami Pana Jakuba i zakupiłem HyperX Cloud, jednakże tutaj ujawnił się mój odwieczny słuchawkowy problem, mianowicie po kilkudziesięciu minutach głowa wokół uszu boli mnie niemiłosiernie i to do takiego stopnia, że nie mogę tychże słuchawek na głowie dłużej trzymać. Cisną mnie zapewne z racji dość szerokiej głowy. Paradoks jest taki, że większość chwali sobie Cloud'y za wygodę... U mnie jest kompletnie odwrotnie. Nadto muszę powiedzieć, że dźwięk w nich nie jest dla mnie wystarczająco dobry i wynika to zapewne z faktu, że (niepotrzebnie :) ) przed świętami odwiedziłem sklep Bose'a i założyłem na głowę słuchawki za 3200 zł.

Mając na uwadze powyższe jestem zmuszony zwrócić XCloudy i mam zamiar zwiększyć limit budżetowy do 500-600 zł. 

Byłbym niezmiernie wdzięczny, gdyby ktoś z Państwa pomógł mi wybrać coś z czego będę zadowolony jednocześnie w kwestii wygody, dźwięku (słucham głównie rocka - Queen, Pink Floyd, więc brak dobrego bassu i przestrzennego dźwięku zaraz mnie boli) oraz możliwości gry na komputerze parę godzin dziennie.

 

Z wyrazami szacunku.

Link to comment
Share on other sites

Szukanie podobnego brzmienia do Cloudów i ich sensowny upgrade to Beyerdynamic dt770 32/80 ohm, wpasowują się bardzo dobrze w podany opis, a w dodatku powinny być wygodniejsze. Jednak jak to z wygodą i brzmieniem konieczny jest własny odsłuch. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...