Jump to content

Jaką kartę dźwiękową kupić do 200/230 zł?


Recommended Posts

Witam wszystkich, na samym początku zaznaczę że moja wiedza o audio jest bardzo znikoma więc prosiłbym o porozumiewanie się ze mną '' łopatologicznie '' :D Dobrze do rzeczy, jakiś czas temu kupiłem słuchawki ISK MDH 8500, od samego początku wiedziałem że impedancia tych słuchawek nie pozwoli napędzić się przez zintegrowaną kartę dźwiękową i miałem w planach przyszły zakup i nadeszła ta pora. Wtedy jeszcze znajomy poradził mi kupno do tych słuchawek kartę dźwiękową Audiotraka Maye U5, od początku kierowałem się takimi intencjami kupna jej. Ostatnio trochę poczytałem na temat kart dźwiękowych i teraz mam mętlik w głowię jaki wybór będzie najlepszy. Powiem jeszcze że dużo gram w FPS'y czyli CS:GO PUBG R6S BF i chciałbym mieć to pozycjonowanie dźwięku chociażby na takim poziomie jak mam teraz czyli zintegrowanej karty dźwiękowej ale lubię słuchać również muzyki, miodem dla mych uszu jest taki głęboki ciepły bass w słuchawkach och tak. Mój wybór padł pomiędzy 4 kartami dźwiękowymi i powiedzcie mi proszę który wybór będzie najlepszy. 

Audiotrak Maya U5 USB

SMSL M2 CZARNY

ASUS Xonar U5 

Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro

Najbardziej na moje oko '' laika '' przyciąga mnie Creative, ładny wygląd, potencjometr i pilot co nie ukrywam byłby przydatny lecz nie niezbędny, lecz jestem świadom tego że to mogą być '' sztuczki '' do naciągnięcia na zakup tego sprzętu a nie wynagrodzi mi tego jakość dźwięku, jest mi w stanie ktoś doradzić odpowiedni zakup? :)

Edited by MMateuszRR
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Witam,

Zamiast powyższych można spróbować Creative, ale model Omni Surround 5.1.

Trochę przewyższa mój budżet, 230 zł to najwięcej ile chciałbym wydać. Mógłbyś powiedzieć czym ona się różni od 4 wymienionych przeze mnie? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...