Jump to content

Słuchawki Sennheiser


Kvmil
 Share

Recommended Posts

Dziś byłem u kuzyna i trochę zaraził mnie chęcią wydobywania z muzyki czegoś więcej, słuchaliśmy u niego winyli, ale również miał słuchawki o których była krótka dyskusja były to Sennheiser'y, mowa była o kwocie coś koło 500zł i otym, że wypadają dobrze w testach oraz, że słyszalna jest lekko scena i, że mają świetny stosunek ceny do jakości. Wyglądu do końca nie pamiętam ale chętnie bym się dowiedział jakie to są słuchawki. Ktoś powie, że mogłem go po prostu zapytać, no nie wyszło a kontaktu prosto do niego nie posiadam.

Link to comment
Share on other sites

Guest MichalW

Po tylu informacjach nie zostaje mi nic innego jak poradzić Panu odpalenie porównywarki cen i przeszukanie wszystkich słuchawek Sennheiser w cenie około 500 zł. Mogą to też być słuchawki, których nie ma już w sprzedaży i nie znajdzie ich Pan tam. Poza tym scenę mają każde słuchawki, mniejszą, większą, szeroką, z zaznaczoną głębią.

Link to comment
Share on other sites

Guest MichalW

To czy są lepszym wyborem zależy od tego, czego Pan szuka i jaką charakterystykę dźwięku mają posiadać te słuchawki. Polecam przejrzeć słowniczek pojęć audio i artykuły o wybieraniu oraz pytaniu na forum o słuchawki. Wszystko jest na blogu AF.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...