Jump to content

Słuchawki ISK HD9999

grzecha
 Share

Recommended Posts

Witam nie znam się za bardzo na słuchawkach chciałbym kupić sobie słuchawki wcześniej interesowały mnie "gejmerskie" lecz poczytałem trochę i tam płaci się za wygląd itd chciałbym kupić  https://sklep.hard-pc.pl/p8601,sluchawki-isk-hd9999.html lecz mam zintegrowaną kartę dźwiękową czy te słuchawki dały by 100% z siebie na tej karcie 

Z góry dziękuje i życzę wesołych świąt :)

3 minuty temu, wojtczakowy7 napisał:

Witam,

W tym artykule na blogu opisano jakie słuchawki sprawdzą się dobrze przy graniu w gry komputerowe :)Najlepsze słuchawki dla graczy

Również życzę wesołych świąt :)

Dziękuje ale czy do tych słuchawek które są opisane na blogu potrzebna jest dodatkowa karta? bo raczej nie chciałbym nic dokupywać czyli SOMiC V2 były by lepsze od 

Słuchawki ISK HD9999 bardziej ogólnie słucham muzyki 

Guest MichalW

To, które będą lepsze zależy od tego, jakiej charakterystyki dźwięku oczekujemy od słcuhawek. Mogą być basowe, analityczne, na planie "V" i inne. Polecam lekturę słowniczka pojęć audio z bloga i  polecanych słuchawek pełnowymiarowych z naciskiem na te o niskiej trudności napędzenia jeśli mają być podpięte pod integrę.

22 minuty temu, wojtczakowy7 napisał:

To, które będą lepsze zależy od tego, jakiej charakterystyki dźwięku oczekujemy od słcuhawek. Mogą być basowe, analityczne, na planie "V" i inne. Polecam lekturę słowniczka pojęć audio z bloga i  polecanych słuchawek pełnowymiarowych z naciskiem na te o niskiej trudności napędzenia jeśli mają być podpięte pod integrę.

A nie da się tego trochę ominąć :D i po prostu jakieś byś polecił  a jak już to karta taka do 70 zł zewnętrzna dała by radę do tych słuchawek które zaproponowałem?

Guest MichalW

Ominąć można tak, że przeczyta Pan sobie polecane na blogu i sam wybierze co mniej więcej by pasowało, ale potem proszę nie mieć pretensji, że albo za dużo basu, albo średnica wycofana, albo coś jeszcze innego. Równie dobrze, mogę Panu podać STAX SRS-3100 albo Audeze LCD-2F, bo nie wiem jaki budżet chce Pan na słuchawki przeznaczyć, a zapytał się mnie jakie bym polecił, właśnie takie. 

ISK HD9999 miały swoją recenzję na blogu i są opisane też w Polecanych słuchawkach pełnowymiarowych. Może je Pan kupić na próbę, podłączyć pod integrę i zobaczyć czy grają tak jak by Pan chciał. Jeśli zakup okaże się nietrafiony można zwrócić sprzęt zakupiony przez Internet w ciągu 14 dni. A jeśli będą grały za cicho to potrzebny będzie wzmacniacz słuchawkowy, z zewnętrznych urządzeń mógłbym to być SMSL M2 na przykład. W cenie 70 zł wątpię, że znajdzie Pan jakiś wzmacniacz, ew. DAC z wzmacniaczem. Z najtańszych jakie znam to Fiio A1, który jest tylko wzmacniaczem i Creative Soundblaster E1, obydwa w cenie około 150-170 zł.