Jump to content

Pomoc w zakupie do 2k

Recommended Posts

Guest MichalW

Można poprosić o więcej informacji? Szuka Pan soundbara czy może to być inny sprzęt, np. głośnik bezprzewodowy? Poza tym nie wiemy jakie brzmienie ma posiadać ten soundbar, lub inne urządzenie grające. Samo stwierdzenie "zależy mi na dobrym basie" zbyt dużo nie mówi.
Na blogu AF znajduje się artykuł: Słownik popularnych pojęć audio, po przeczytaniu którego będzie Pan mógł lepiej opisać czego oczekuje.

Bo jeśli to ma być głośnik który po prostu ma po prostu walić jak najmocniej basem i reszta jest nieważna i ma posiadać Bluetooth to można wybrać sprzęt typu JBL Boombox lub Extreme. 

Edited by MichalW

Guest MichalW

W takim razie może dobrym wyborem okaże się Yamaha YAS-207 lub ATS-2070. Obydwie są w cenie 1700 zł, mają subwoofer i obsługują przesyłanie dźwięku przez Bluetooth. YAS-207 z tego co widzę ma 6 przetworników,  a ATS-2070 posiada 3 według specyfikacji i różnią się dekoderami dźwięku przestrzennego. 

Witam 

Poszukuję soundbar który będzie dobrze się sprawdzał w odtwarzaniu muzyki głównie syntetyczne brzmienia i dobry vocal zastanawiam się nad.

Yamaha ATS-2070

Macie jakieś inne propozycje w tej cenie, czy może odpuścić soundbar i zakupić jakieś stereo z bluetooth? 

Pozdrawiam 

Edited by EvilKillaruna
Za spamowanie cały czas takimi samymi tematami w końcu nagrodzę. Temat można spokojnie pociągnąć dalej w formie jednego wątku. // Ev.

Guest MichalW

Głośniki stereo z modułem Bluetooth są moim zdaniem lepszym rozwiązaniem niż zakup soundbara. Zapewnią lepsze wrażenia sceniczne. W Polecanych sprzętach na blogu znajduje się lista ciekawych propozycji głośnków.

Można też kupić głośniki bez BT i użyć odbiornika Bluedio Bluetooth Line lub innego sprzętu podobnego do niego.

Edited by MichalW

A co byś polecił z nowego sprzętu stereo w tym przedziale cenowym, znalazło by się coś godnego polecenia np w takim sklepie jak rtv czy media? Zastanawiałem się nad sprzętem używanym ale stwierdziłem że nie jestem na tyle rozgarniety by dokonać dobrego zakupu. 

Pozdrawiam 

Guest MichalW

Ale to mają być głośniki aktywne z wbudowanym wzmacniaczem, które podłącza się do prądu i do źródła dźwięku czy kolumny pasywne z osobnym wzmacniaczem? Podłogowe, podstawkowe (ew. na biurko,). Bo przy głośnikach ważna jest też akustyka i wielkość pokoju, w którym będą grały. Może Pan szukać przecież kolumn podłogowych ze wzmacniaczem a może niedużych głośników do postawienia na biurku/obok telewizora.