Jump to content

Następca vsonic gr07 do 650 złotych

Darthann
 Share

Recommended Posts

Hej!

Sxukam następnych sluchawek po vsonic gr07, które zostały w sposób haniebny zgubione. Bardzo podobała mi się ich charakterystyka grania i szukam czegoś podobnego. Zastanawiam się nad aune e1 lub jaybird x3. Dodam ze duża zaleta byłaby wersja bt. 

Ewentualnie drugi pomysł jest taki żeby kupić tenorki i e10 w wersji bt. 

Słucham wszystkiego od muzyki filmowej po alternatywę i rap. 

Jakies pomysły ?

Sam się przymierzam niedługo do zakupu w/w E1. @ZenekHajzer polecał te Vsonic'i jako alternatywę dla nich. Myślę że będzie mógł też szerzej wypowiedzieć się na temat doków ;) Ewentualnie przejrzyj te tematy: 

http://forum.audiofanatyk.pl/index.php?/topic/1684-neutralne-doki-jakie-wybrać/

http://forum.audiofanatyk.pl/index.php?/topic/1728-grające-jak-er4xr-ale-z-dokładniejszym-basem/

• Like 1

Hej 

Dzieki za szybka odpowiedz. Widziałem już obydwa posty ale za wiele mi to nie rozjaśniło. Ogólnie te vsonic były cudowne. Zastanawiam się czy jeśli kupię powiedzmy e1 czy to będzie przesiadka na plus czy raczej nie. Druga opcja są e10 bt. Nęci mnie besprzewodowosc słuchawek, brak kabli. 

6 minut temu, Darthann napisał:

Hej 

Dzieki za szybka odpowiedz. Widziałem już obydwa posty ale za wiele mi to nie rozjaśniło. Ogólnie te vsonic były cudowne. Zastanawiam się czy jeśli kupię powiedzmy e1 czy to będzie przesiadka na plus czy raczej nie. Druga opcja są e10 bt. Nęci mnie besprzewodowosc słuchawek, brak kabli. 

Bezprzewodowe słuchawki są mega wygodnę i osobiście polecam. Sam używam B&W P7 Wireless i nie żałuję wydanych pieniędzy na nie. 
Niestety więcej nie jestem w stanie pomóc. Może wstawienie dodatkowego odnośnika do recenzji E1 nieco rozjaśni wątpliwości :( (http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-aune-e1/)

• Like 1

Testowałem kiedyś E10 w wersji przewodowej, nie zrobiły na mnie kompletnie żadnego wrażenia. Bardzo pospolite, lekko zamulone brzmienie, które przebijały Brainwavz M1.

Z dokanałowych na BT są jeszcze NuForce BE6i oraz BE Sport3. Te drugiej są cieplejsze i bardziej w kierunku wspomnianych M1. Nie jestem pewien czy uda się do 650 zł dostać Byron BTA. Moim zdaniem E1 to w zasadzie najlepiej grająca opcja.