Jump to content

Słuchawki dla gracza

BoaR
 Share

Recommended Posts

Witam, potrzebuję słuchawki z CHOWANYM mikrofonem do gier i muzyki raczej elektronicznej (BARDZO ważny bass), najlepiej zamknięte, żeby dobrze wytłumiały oraz żeby nie ściskały głowy aż tak mocno i żeby nie spadały, budżet ok 250 zł. Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Najlepszy bass czyli jaki? Najlepszy to pojęcie względne, tak samo jakbyśmy chcieli kupić najlepszy samochód, tylko jaki terenowy, sportowy, rodzinny itp.

Gdybym miał ja kupować, to wybrałbym słuchawki i dokupił oddzielnie mikrofon. Jeśli chce Pan koniecznie z chowanym to wydaje mi się, że trzeba rozejrzeć się za "gamingowymi" słuchawkami, tutaj w zestawieniu Najlepszych słuchawek dla gracza takowych nie ma.

• Like 1

Tak jak panowie mówicie (a raczej piszecie) To raczej mają być słuchawki z bajerami a nie jakieś tam wasze drewniane wykałaczki i jakieś kable za kilka bitcoinów :P Kiedyś miałem Steelseries Siberia X300 (podobne modele też mają ten bajerancki chowany jak u Dżejmsa Bonda mikrofon) Mieszczą się też w budżecie. Niestety oddałem je po kilku godzinach bo nie chciały współpracować z PS4...

A kto mówi tutaj o słuchawkach i kablach za kilka bitcoinów, jeśli chciałbym teraz sobie zbudować zestaw po gry, to moje obecne AKG K240 plus wzmacniacz np. Prodigy Cube i oddzielny mikrofon, aby wszystko razem pod jedno podłączyć i jak dla mnie więcej nie trzeba jeśli chodzi o gry.  Ewentualnie mikrofon na USB. Oczywiście wszystko to piszę z perspektywy swoich doświadczeń z słuchawkami z mikrofonem, może nie było to za 250, tylko coś koło 100 zł, ale jednak mnie takie rozwiązanie przeszkadzało.

Jeśli autor ma sztywny budżet i faktycznie nic poza takimi słuchawkami nie jest mu potrzebne do szczęścia oraz nie chce kombinować na różne strony, to proszę bardzo ważne, żeby to On był zadowolony, ja jedynie przedstawiam swoje stanowisko, ja mam taką wizję, ktoś inny będzie miał inną ^_^

Najlepszy bass podobno smażony na głębokim oleju. Ale warto spróbować obróbki termicznej w mikrofali lub na parze, ponoć równie smaczne a znacznie zdrowsze. Chyba że nie chodzi o gatunek ryby, a o bas akustyczny, przez jedno "s" ;).

Na pewno są jakieś słuchawki do 250 zł które mają chowany mikrofon, ale nie znam takich, pod którymi ja (czy jak widzę i reszta piszących) byłaby gotowa się o zdrowych zmysłach podpisać. Najtańszy sprzęt jaki mogę polecić akurat z takimi parametrami jak podane w tym temacie i zakładając, że "dobry bas" oznacza to samo co dla mnie, to może ATH-PG1 będą w stanie spełnić. Choć preferuję od nich osobiście model PDG1. Cena niech daje do myślenia również w zakresie tego ile należałoby wydać na po prostu porządny sprzęt.