Jump to content

Słuchawki gamingowe do ok 1600 PLN

Patron
 Share

Które słuchawki lepsze do grania i filmów ?  

1. 1. Które słuchawki lepsze do grania i filmów ?

• Audio-Technica ATH-ADG1X
      0
    • Audio-Technica ATH-PDG1
      0
    • Sennheiser Game One
      0

Recommended Posts

Drodzy forumowicze czy Waszym zdaniem słuchawki ATH-ADG1X są "lepsze" aniżeli ATH-PDG1 lub Sennheiser Game One jeśli chodzi o granie i filmy ?

Obecnie używam Sennheiser HD595 od dobrych kilku lat ale ostatnio rozglądam się za zestawem gamingowym z wbudowanym mikrofonem...

Miałem przez chwilę SteelSeries Siberia 840 ale niestety komfort używania na dłuższą metę był nie do zaakceptowania - słuchawki bardzo upijały w uszy - nie wiem może tu chodziło o kształt ? ( w obecnych Sennheiserach HD595 kształt jest bardziej hmm owalny i są komfortowe na długie sesje a Siberia 840 miała kształt bardziej okrągły )

P.S. Chciałem przenieść temat do "Pomoc w zakupach - słuchawki" ale niestety nie widzę takiej opcji - nie mogę też usunąć wątku :/

UpDate: Zapomniałem dodać iż kwota do wydania to maksimum 1500 - 1600 PLN no chyba że jest sens wydać trochę więcej ;-)

Edited by Patron

5 minut temu, Patron napisał:

P.S. Chciałem przenieść temat do "Pomoc w zakupach - słuchawki" ale niestety nie widzę takiej opcji - nie mogę też usunąć wątku

Ponieważ do tego potrzeba uprawnień moderatora.

Modelu ADG1X niestety jeszcze nie testowałem, także nie umiem odpowiedzieć czy są "lepsze" lub na czym owa ewentualna lepszość miałaby polegać. Na pewno mogę powiedzieć, że PDG1 są lepsze od PG1 i chyba nawet było takowe porównanie w recenzji jeśli dobrze pamiętam. 

15 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Ponieważ do tego potrzeba uprawnień moderatora.

Modelu ADG1X niestety jeszcze nie testowałem, także nie umiem odpowiedzieć czy są "lepsze" lub na czym owa ewentualna lepszość miałaby polegać. Na pewno mogę powiedzieć, że PDG1 są lepsze od PG1 i chyba nawet było takowe porównanie w recenzji jeśli dobrze pamiętam. 

Czytałem recenzję właśnie na AudioFanatyku ATH-PDG1 i to dzięki tej recenzji wziąłem w ogóle pod uwagę tą markę ( świetna recenzja i napisana bardzo "przyjaźnie" ) - wybór po czasie zawęził się właśnie do ATH-PDG1 lub Sennheiser Game One ( ze wskazaniem na PDG1 ) ale "niestety" na stronie producenta Audio-Technica zauważyłem jeszcze jeden model czyli ATH-ADG1X i już zgłupiałem :S

Co do "lepszości" to głównie chodzi mi o sprawowanie się słuchawek w graniu ( FPS - pod dobre pozycjonowanie dźwięku VSurround 7.1 Windows Sonic a w przyszłości chcę dokupić SoundBlaster G5 lub E5 pod SBX  ) i w filmach . Oczywiście słuchawki muszą być bardzo wygodne pod długie sesje.

P.S. Dziękuję moderatorowi za przeniesienie tematu i przepraszam za kłopot.

UpDate: Zapomniałem dodać iż kwota do wydania to maksimum 1500 - 1600 PLN no chyba że jest sens wydać trochę więcej ;-)

Edited by Patron