Jump to content

Słuchawki pod Asus Xonar D2 do 600 zł


Hir0
 Share

Recommended Posts

Witam. 

Poszukuję słuchawek pod kartę Asus Xonar D2 do 600 zł, zależy mi głownie na muzykalności oraz braku dyskomfortu przy dłuższych sesjach przy komputerze. Mój gust muzyczny to głownie muzyka elektroniczna, zwłaszcza nowoczesny synthpop. Moimi wcześniejszymi słuchawkami były AKG K240 Studio i Philips SHP 9000. W obu przypadkach dzwięk był przyzwoity, niestety po paru godzinach słuchania muzyki często bolała mnie głowa. Należy też wspomnieć, że nosze okulary. Aktualnie mam na oku AKG K550 jednak jestem otwarty na sugestie. Podsumowując: poszukuję słuchawek które w pełni wykorzystają moją kartę, niekoniecznie z górnej granicy cenowej którą podałem. Jestem też w stanie wydać dodatkową gotówkę na wzmacniacz słuchawkowy jeśli będzie to koniecznie. Serdecznie pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Dzięki za pomoc, dzisiaj przyszły słuchawki i już nie mogę się doczekać aż wygrzeją się dobrze. Zdecydowanie najlepsze słuchawki jakie miałem. Zestaw Reclock + madflac + fidelizer i utwory typu Jeremy Soule - The Streets of Whiterun czy Michał Lorenc - Wieczory potrafią dać przyjemnego dreszcza. Pozdrawiam :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...