Jump to content

Kompaktowe - nauszne słuchawki do 200 zł


rearus
 Share

Recommended Posts

Cześć,

Zdecydowałem się na kolejne podejście w mojej 'karierze' do wyboru czegoś relatywnie kompaktowego, jednak trzymającego całkiem niezła izolacje. Słuchawek nie będę używać na zewnątrz, tylko w biurze/domu, a lekkość podyktowana jest tym, że zdarzy się, że będą w ciągłej eksploatacji przez kilka ładnych godzin. Jeżeli chodzi o źródło, to będą to zintegrowane karty dźwiękowe, więc będzie potrzebne coś relatywnie niewymagającego. Słucham głównie rapu, ale zdarza się też jazz, klasyka, elektronika, a nawet okazyjnie metal ;).

Zdążyłem trochę poczytać, miałem kiedyś do czynienia z Kossami Porta Pro, które były świetne, ale słaba izolacja z zewnątrz zdecydowanie je przekreśla. 

Moje typy to:

- Encore Rockmaster Live

- AKG K518

- CAL

Zauważyłem też, ze na niemieckim Amazonie można kupić MF-100 za 45 euro, a w Polsce kosztują około 700 zł. Zaskakująca różnica cen, ale nie wiem czy przy moich wymaganiach i sprzęcie warto iść w ta stronę. Doradzicie? ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...