Jump to content

Słuchawki dokanałowe do 150zł.

Lord Arthas
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Przez przypadek trafiłem na wasze forum i chciałbym prosić o pomoc w wyborze słuchawek.

2 lata używałem Sound Magic PL 11. Po roku czasu coś się zepsuło i jedna słuchawka nie działała, ale naprawili. Teraz po 2 latach nagle zaczęły trzeszczeć, więc są raczej do wyrzucenia. Szukam czegoś nie gorszego niż te co miałem. Zerknąłem na wasz wątek z polecanych słuchawek dokanałowych i widzę sporo propozycji, ale nie wiem jak one się mają do moich poprzednich, a jednak nie chciałbym by były gorsze. Myślałem nad Brainwavz Alpha. Maksymalna kwota jaką chcę przeznaczyć to 150zł, ale im mniej tym lepiej :) Nie widzę byście polecali te Sound Magic, więc pewnie coś lepszego mi doradzicie w tej cenie.

Słuchawki do słuchania muzyki z telefonu ( LG G6 ). U siebie słucham z nausznych, ale często gdzieś wychodzę i wtedy ubieram słuchawki.

Co do muzyki to różna. Po stare hity, po nowe NCS. Rocka nie słucham zbytnio, rapu również.

Chciałbym, by kabel był w miarę grubszy, bo w tych poprzednich wg mnie był za cienki oraz by dobrze się trzymały w uszach.

Z góry dziękuję za wszelkie propozycje :)

Hmm, nikt nie pomoże ?:)

Myślałem nad tymi:

Brainwavz Alpha,

SNAB OVERTONE EP-101M albo coś tańszego np

Philips SHE3700,

Panasonic RP-HJE125

Dziękuję. Te Superluxy dziwnie wyglądają, dlatego je od razu odrzuciłem, ale widzę, że dzięki temu dobrze trzymają się w uszach. Moje PL 11 czasem wypadały, co mnie denerwowało. Pomyślę nad tym do jutra i wezmę jedną z tych dwóch, albo dopłacę do Brainwavz M1.

Dziękuję bardzo.

Wziąłem te Snaby, bo akurat dziś promocja w sklepie -20 zł, więc 90zł myślę, że było dobrą ofertą. Jak dojdą do piątku, a mam nadzieję, że tak będzie to napiszę moje spostrzeżenia. Dziękuję Ci jeszcze raz :)

• 8 months later...

Cześć. Mam pytanie odnośnie słuchawek Snab Overtone EP-101M. Kupiłem je niecały rok temu i jestem bardzo zadowolony, ale mam problem. Problem taki, że podczas wyjścia na zewnątrz lewa po pewnym czasie o wiele ciszej gra, przez co mam nierównomiernie grające słuchawki, co mnie bardzo denerwuje. Gdy na przykład leżę sobie i słucham to problem nie występuje, ale jak wyjdę na zewnątrz to tak.
Czy mogę w takim razie wysyłać takie słuchawki na gwarancję czy lepiej w ramach rękojmi? Jak oni to sprawdzą, skoro nie od razu występuje taki problem.
Kupowałem w sklepie al.to
https://www.al.to/p/301202-sluchawki-przewodowe-snab-overtone-ep-101m.html

Kiedyś miałem inne i zepsuła mi się w nich jedna słuchawka, ale całkowicie i naprawili.

Z góry dzięki za odpowiedź.