Jump to content

Sennheiser Urbanite XL - Pytania laika


dragonite
 Share

Recommended Posts

Witam,

będąc ostatnio w sklepie RTV natrafiłem na słuchawki z tematu: Sennheiser Urbanite XL Black G. Ich brzmienie zamiotło mną podłogę, do tego stopnia, że rozważam ich zakup.

I teraz prosiłbym abyście się Państwo podzielili swoimi opiniami na temat wspomnianych słuchawek.

Mam też pewien dylemat ponieważ do tej pory moje najdroższe słuchawki firmy były PHILIPS i  kosztowały 50 zł a te ponad 570..lecz spodziewam się  przypływu dodatkowej gotówki i pomyślałem o tych słuchawkach. Chodzi też o to, że nie uważam się za jakiegoś melomana czy audiofila, znajomi i dziewczyna twierdzą, że jestem głuchy..  Lubię słuchać w zasadzie każdego rodzaju muzyki: techno, disco, nawet klasyczna czy instrumental (wiem że przy wyborze słuchawek to dość istotna kwestia). I czy wydatek takiej sumy nie będzie bezsensowny w moim przypadku?

 

Dziękuje za odpowiedzi i Pozdrawiam.

 

Link to comment
Share on other sites

Witam, 

Nie miałem osobiście styczności z tym modelem, ale z tego co wiem jest trochę basowy. Nie jest ważne czy ktoś jest melomanem, audiofilem, czy laikiem. Jeśli miał miejsce odsłuch i słuchawki przypadły do gustu, opinia osób trzecich nie ma jakiegokolwiek znaczenia. 500-600 zł to kwota w audio dosyć standardowa i nie robiąca specjalnego wrażenia, dlatego nie widzę przeciwwskazań.

Edited by EvilKillaruna
Link to comment
Share on other sites

Miałem okazję ich słuchać, taka bardziej rozrywkowa wersja Sennheiser Momentum - zalecam ich odsłuch, żeby mieć porównanie.
W podobnej cenie wg mnie lepszym wyborem poza wspomnianymi Momentum mogą być Audio Technica M50x. Również w miarę dostępny w sklepach egzemplarz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...