Jump to content

Steelseries Siberia P800 bezprzewodowe - słuchawki szumią.


Recommended Posts

Witam, mam problem, ostatnio zakupiłem słuchawki steelseries siberia p800, wszystko podłączyłem przez USB i okazało się, że słychać szum, nawet gdy nie puszczę żadnej muzyki itp. Wygląda na to, że szumi tylko lewa słuchawka,a gdy włączony jest mikrofon (właśnie w lewej słuchawce ) to słyszę sam siebie jak głośniej się odezwę do mikrofonu. Ktoś wie w czym problem ? Sterowniki realtek hd audio zaktualizowane, ja nie mam pomysłów, nie bardzo się znam na tym. Przed chwilą zauważyłem, że bardziej szumi gdy puszczę muzykę, gdy nic nie leci ledwo słychać szum. 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Jeśli układ jest na USB, sterowniki od dźwiękówki zintegrowanej na płycie nie mają nic wspólnego. 

Mikrofon prawdopodobnie ma w ustawieniach systemu Windows włączone "nasłuchiwanie". Należałoby je wyłączyć, o ile sprzęt umożliwia taką opcję. Nie miałem tego modelu w rękach i nie mogę tego stwierdzić na 100%.

Szum tylko w jednej słuchawce wskazuje na kiepską jakość produktu i przebijanie wbudowanego układu na jedną ze słuchawek.

Link to comment
Share on other sites

Z tym mikrofonem to raczej nie jest duży problem bo w ogóle mi nie przeszkadza, za to te szumienie już tak ;/ da radę jakoś to zrobić ? Kurcze słuchawki wydają się naprawdę porządne, więc nie wiem jak to jest z tą kiepską jakością produktu

Link to comment
Share on other sites

No właśnie widać jak jest. Na temat słuchawek od Steel Series jest sporo wątków z problemami i narzekania, także nie jest to pierwszy raz że spotykam się z przykrymi doświadczeniami ich użytkowników. Nie wiem natomiast czy da radę to jakoś zrobić, ale jeśli sprzęt jest na gwarancji, właśnie taka droga powinna zostać obrana w ich przypadku. Wcześniej należy sprawdzić inne porty USB oraz sposoby komunikacji, może nawet na innym komputerze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...