Jump to content

Dokanałówki do Fiio E07k do touch 5g


radson24
 Share

Recommended Posts

Witam poszukuję naprawdę solidnych dokanałówek , ciepły dźwięk z nastawieniem na wygłuszenie, dobry czysty i głęboki bass nie zapominając o reszcie ale żeby nie były neutralne,  słuchawki mają być wygodne w noszeniu (rower, sen - moje obecne cały czas spadają w trakcie leżenia na którejkolwiek ze stron, i inne zastosowania) chciałbym podłączyć je pod Fiio E07k do ipoda touch 5g , ew. mogę podłączyć pod Fiio E12 Mount Blanc , ale wtedy i zapewne półka słuchawek będzie większa (chyba, że ktoś poleci ciekawszy wzmak kieszonkowy też chętnie rozważę). No to najciekawsza sprawa- budżet :D szukam czegoś naprawdę dobrego jeżeli chodzi jakość-cena, mogą być to słuchawki za 200zł i za 800zł , rozważę wszelkie propozycję :D Tylko prosiłbym już o dopisanie z którym wzmacniaczem lepiej by współpracowały słuchawki które polecicie , będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc :) Obecnie mam jbl j22a mega nie wygodne jakością również nie powalają .. Oraz nauszne pionki hdj 1000 ale jak dla mnie zbyt neutralne, nie wpadły w moje ucho . Teraz liczę na bardziej udany zakup :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Osobiście za bardzo dobre w kategorii cena-jakość uważam m.in. Brainwavz M3 oraz Yamahy EPH-100, które z E12 powinny zagrać przednio. Aczkolwiek pyta Pan o kwestie bardzo indywidualne - takie jak wygoda. Nie ma szans, abym odpowiedział Panu na takie pytanie w sposób jednoznaczny, a co wynika chociażby z różnic anatomicznych, które już w ciemno można stwierdzić, że na pewno wystąpią. 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...