Jump to content

Zestaw głośniki 2.1 lub 2.0 + karta max 1000 zł


Recommended Posts

 

Witam poszukuję głośników komputerowych w systemie 2.0 lub 2.1 oraz dobrej karty może być wewnętrzna jak i zewnętrzna zależnie od tego która poradzi sobie lepiej z moimi wymaganiami ;p a więc nie gram w gry zestaw ma służyć wyłącznie muzyce typu techno,hardstyle czy tez klubowa czyli wiadomo nisko schodzące mocne basy itp. Wielkie dzięki za wszelkie podpowiedzi i wskazówki jeżeli czegoś zapomniałem dodać jeśli chodzi o moje wymagania itp proszę śmiało pytać.
 

Link to comment
Share on other sites

Witam, Najlepszą aktualnie kartą na rynku i polecaną przez większość użytkowników jest AIM SC808 (recenzja: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-karty-dzwiekowej-aim-sc808/)
Zapraszam do zapoznania się z tymi polecanymi głośnikami http://www.audiofanatyk.pl/polecane-glosniki-komputerowe-2-0-2-1-5-1/
Karta około 500zł, drugie tyle na jakieś głośniki i powinno śmigać. Do tego gatunku muzyki można mieć system 2.1 z osobnym subwooferem i mniejszymi głośnikami lub 2.0 - czyli dwie większę kolumny. Wszystko zależy od miejsca na biurku/szafce itp. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...