Jump to content

słuchawki otwarte do 900 - 1000 zł


Aravil
 Share

Recommended Posts

Dzień Dobry,

Poszukuję słuchawek nausznych, najchętniej o konstrukcji otwartej do 900 - 1000 zł. Źródłem jest komputer z kartą Audiotrak Prodigy HD2 i w najbliższym czasie będzie to jedyne źródło. Słucham głównie elektroniki (ambient, downtempo) i w mniejszym stopniu rocka. Zależy mi na możliwie największej analityczności słuchawek i separacji poszczególnych instrumentów (tak żeby dało się wyłapać najdrobniejsze szczegóły). Jeśli chodzi o bas nie musi być mocny, ale żeby był obecny. Zależy mi również na możliwe szerokiej scenie. Obecnie używam AKG K242 HD, ale kopuły i pałąk nie są w najlepszym stanie. Myślałem o Senheiserach 558 albo 598

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Podane Sennheisery są kompletnie przeciwne do Pana oczekiwań. W tej cenie zastanowiłbym się definitywnie nad słynącymi ze swojej analityczności Beyerdynamiców DT880 lub AKG K702. Zwłaszcza te ostatnie mogą się okazać dla Pana fantastycznym wyborem o maksymalnym poziomie wrażeń w tego typu muzyce. Jeśli udałoby się Panu zdobyć egzemplarz w dobrym stanie i nie ma Pan uprzedzeń do używanej klasy vintage, z całego serca mogę też polecić swoje AKG K500, ale tu już jest to zakup bardziej świadomy i konieczny do precyzyjnego przeprowadzenia ze względu na notoryczne próby sprzedaży modeli z wadami ukrytymi (tj. próbami nieudolnego rozbierania tych słuchawek). Jeśli nie chce Pan ryzykować, spokojnie można zostać przy wspomnianych K702. Najlepiej szukać wersji produkowanych już w Chinach, jako że są pozbawione przeszkadzających wypustków na opasce pałąka.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...