Jump to content

Słuchawki dokanałowe do ok 100 zł


masseur
 Share

Recommended Posts

Cześć. 
Szukam słuchawek dokanałowych w cenie do ok 100 zł. Nie znam się za bardzo na gatunkach, ale słucham głównie muzyki typu Alan Walker, filmowej Hansa Zimmera i rapu/hip hopu, typu Zeus, Sulin. Lubię, gdy słuchawki grają wyraziście, nie są przytłumione i sprawiają wrażenie, że utwór jest wykonywany tuż obok mnie, a nie gdzieś w oddali. Lubię słyszeć każdy detal. Cenię sobie dobrej jakości bas, ale nie lubię gdy jest go przesadnie dużo. Zależy mi na dobrym tłumieniu otoczenia, a także na trwałości urządzenia. Słuchawki będą współpracować ze smartfonem Sony Xperia Z3. Słucham propozycji :)

Edited by masseur
Link to comment
Share on other sites

Tylko problem w tym, że nie znam się na tym słownictwie: scena, góra, dół, ciepłe, zimne itp... Nie wiem co to znaczy, że słuchawki grają ciepło, że słychać dół, że jest dużo sceny itd... Dlatego napisałem tak na chłopski czego mniej więcej oczekuję od słuchawek i mam nadzieję, że ktoś odniesie ten mój chłopski język do słownictwa audiofilskiego. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...