Jump to content

Co zamiast HD681 [500zł]


Sover
 Share

Recommended Posts

NIestety moje HD681  poładnych kilku latach mocno się już wysłużyły. Zakupione HD681 mkii evo brzmieniowo są daleko w tyle, nawet za takimi 40 zł z marketu. W związku z czym szukam słuchawek do 500 zł .

W HD 681 bardzo mi się podobał bas, te uderzenia wręcz cudowne. Podoba mi się że zakładając je mam wrażenie że instrumenty nie są zbite w jedno jak w EVO tylko słyszę każdy szczegół. Że mam wrażenie jakbym siedział między tymi instrumentami, wrażenie przestrzeni. I to że muzyka na nich jest żywiołowa.
Nie podoba mi się że wysokie tony bywają rażące, chociaż teraz po tylu latach złagodniały to niektóre kawałki nadal są nieprzyjemne w odbiorze. Jakoś wykonania też nie powala. Odkąd kupiłem Xonar DG z jakimś tam wzmacniaczem słuchawkowym ich brzemienie znacznie się poprawiło w stosunku do integry.
Przeglądając polecane, natrafiłem na ISK 9999 jako jedyne o podobnej charakterystyce. Ale niezbyt mi one odpowiadają. Może ktoś poleci mi coś innego.
Dodam że słucham różnych gatunków, ale dobrych słychawek potrzebuję przedewszystkim do muzyki filmowej.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...