Jump to content

Beyerdynamic MMX 300 V2 czy DT 770 Pro czy 990 Pro


Arn
 Share

Recommended Posts

Bez Pan :P Co do pytanie, szczerze powiedziawszy nie wiem, nie jestem jakims audiofilem, zwyczajnie chce mieć coś lepszego od Qpad qh-85 których teraz używam. Do tej pory jechałem na integrze, ale przy zmianie Pc kupiłem też karte i pasuje też zmienić słuchawki :) W zasadzie to głównie słucham spotify przy kodowaniu i przeglądaniu neta, gram w cs go i oglądam filmy.

Nikt nic nie doradzi ?>

Link to comment
Share on other sites

Nie wiedziałem że trzeba być audiofilem żeby docenić po prostu dobre słuchawki. Natomiast jeśli sam pytający nie wie jakie ma wymagania, to trudno wymagać w takich warunkach jakiegokolwiek doradzania. http://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/

Jeśli założyć że każdy przez słowo "lepsze" rozumie to samo, to każda z podanych par będzie "lepsza" od QH-85. Z tym że jaka konkretnie i w czym - tu już niestety trzeba samodzielnie przeanalizować i określić która z nich może się sprawdzić w stopniu największym. Ja niestety takiej wiedzy nie posiadam, mimo trochę już lat trwającej pracy z dźwiękiem i ogólnie słuchawkami. Dlatego też w sytuacji, gdy osoba mająca problem "kapituluje" przed samą sobą, z pomocą powinny przychodzić chociażby takie artykuły jak: http://www.audiofanatyk.pl/jak-samodzielnie-wybrac-sluchawki/

Zawsze jest jakby coś możliwość zwrotu w terminie 14 dni przy transakcjach niefirmowych zawieranych na odległość. Jedno jest pewne natomiast: zmuszanie nawet doświadczonych użytkowników do wybierania za Pana wcale nie musi skutkować późniejszym sukcesem. 

Link to comment
Share on other sites

Chodzi mi w sumie tylko o to czy np. takie DT 770 Pro 80ohm, będą "dobre" w kwestii pozycjonowania podczas gry w cs go? Jeśli chodzi o muzyke to wydaje mi się że każde będą lepsze i w sumie wybrał bym ten moidel, tylko nie wiem jak się będą sprawować podczas gry.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...