Jump to content
Sign in to follow this  
Ployder

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 250zł do telefonu

Recommended Posts

Witam,

Potrzebuję pomocy przy wyborze słuchawek pełnowymiarowych, zamkniętych lub pół otwartych, do telefonu i komputera w granicach 250zł. W miarę wygodnych.

Słucham rocka, alternatywnej i czasem klasycznej. Więc raczej brzmienie typu V i w miarę dobra scena. 

Telefon to ip7plus, a do komputera muszę dokupić kartę dźwiękową.

CALe to był mój pierwszy pomysł ale chciałbym zobaczyć też inne propozycje.

Jestem laikiem w temacie więc jeżeli napisałem coś co się zaprzecza to przepraszam. Czytałem różne artykuły i polecane ale nie wiem, które słuchawki będzie można bez problemu sparować z telefonem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Te które są wydajne i nie mają w opisie wymagań wymienionego wzmacniacza słuchawkowego. CALe również są opisane w Polecanych i nie mają brzmienia typu "V". Zachęcam tym samym do uważniejszej lektury.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę. Ze swojej strony mogę Panu podpowiedzieć, żeby podczas przeglądania rzucić okiem na ISK HD9999 oraz Snab HS-42M. Pierwsze nie jestem pewien, czy sprawdzą się akurat z telefonem, ale zaoferują prawdopodobnie to wszystko, czego Pan szuka. Snaby to zaś znacznie wydajniejszy model, który może być rozsądnym kompromisem między kosztem, a jakością i ponad ISKami - znacznie łatwiejszym w napędzeniu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczekałem, dołożyłem 50 zł i kupiłem ISK. Dzisiaj odebrałem przesyłkę. Z telefonem i przejściówką nie ma problemu. Grają! :D

Jedyne co mogę teraz powiedzieć to, że spodziewałem się lepszego tłumienia. Ale w sumie nawet lepiej. Tak łatwo mnie samochód nie potrąci. Podpasowały mi też w kwestii wyglądu i są bardzo wygodne. 

ISK  dorwałem za 289zł.

Dzięki za podpowiedzi.

I w sumie zamykam.

25F1FAE3-6406-47BD-8E8B-641751C5E67E.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...