Jump to content

Słuchawki do 800 zł


Tomo
 Share

Recommended Posts

Witam. Szukam nowych słuchawek. Do tej pory posiadam Superlux HD681, ale ciężko mówić w ich przypadku o wygodzie. Źródłem jest Aim Sc808. Sporo czasu siedzę przy kompie, więc wygoda jest priorytetem, ale z racji, że troszkę gram w gry typu FPS, fajnie aby scena bardzo dobra. Dużo siedzę też w nocy, więc chyba lepszym rozwiązaniem będą słuchawki zamknięte, ale to nie warunek. 

Link to comment
Share on other sites

Czytałem trochę tematów. Zastanawiałem się pomiędzy AKG K550 MKII, BEYERDYNAMIC DT770 PRO oraz AKG 702. Pierwsze i drugie zamknięte, co jest dużym plusem, dodatkowo podobno wygoda w nich większa, ale do muzyki elektronicznej, której głównie słucham i do gier lepiej pasuje AKG 702. Dodatkowo nie wiem jak się zgrają modele z moją kartą. 

Link to comment
Share on other sites

Zgrać się zgrają, bo można wymieniać wzmacniacze operacyjne, więc dopasowywać brzmienie, natomiast tutaj to już @EvilKillaruna coś poleci z racji dużego doświadczenia z tą kartą.

Do elektroniki AKG K702 na pewno się nadadzą. Sam mam AKG K240, które brzmieniowo są zbliżone do K702 i bardzo dobrze słucha mi się elektroniki i wszystkich zbliżonych do niej gatunków. 

Trzeba być jednak świadomym, że takie słuchawki nie są uniwersalne, które sprawdzą się w każdym gatunku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...