Jump to content

Wokółuszne do 450 zł - wygodna konstrukcja i dobra izolacja.


luche
 Share

Recommended Posts

Hej, na wstępie pragnę się przywitać, jako iż jest to mój pierwszy post na tym forum.

Poszukuję słuchawek wokółusznych do muzyki (różnorodne gatunki, bez specjalnych preferencji). Poza samą jakością dźwięku istotne jest dla mnie odizolowanie się od rozmów domowników oraz wygoda przy wielogodzinnym trzymaniu ich na głowie. Takie rzeczy jak mobilność, wygląd nie mają dla mnie żadnego znaczenia, gdyż będą używane wyłącznie w warunkach domowych. 

Kwota jaką jestem w stanie przeznaczyć na zakup to maksymalnie 450 zł, ale to w wypadku gdyby jakiś model znacząco górował stosunkiem cena/jakość nad resztą. W innym wypadku wolałbym jednak wydać nieco mniej. ; ) 

Nie wiem czy słusznie, ale z racji izolacji od dźwięków z otoczenia pod uwagę biorę tylko konstrukcje zamknięte. Dobrym wyborem wydaje mi się być ISK HD9999, a także Brainwavz HM5 (których jednak cena nie schodzi poniżej 500 zł, co jest dla mnie kwotą zaporową). Czekam na inne propozycje (mogą być konkretne oferty cenowe polskich i zagranicznych sklepów, szczególnie gdyby była akurat jakaś promocja). 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Cechy te w słuchawkach pełnowymiarowych się poniekąd wykluczają. Izolacja jest często realizowana przez mocny docisk i nausznice skórkowe, a więc z minimalną cyrkulacją powietrza. Prawdopodobnie najwięcej szczęścia będzie miał Pan ze wspomnianymi ISK HD9999. I tak, konstrukcje zamknięte wybrał Pan słusznie. Otwarte nie będą w żaden sposób izolowały od dźwięków z otoczenia. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...