Jump to content

Słuchawki bezprzewodowe do telefonu do 200 zł

ZielonyBuszmen
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry!

Szukam słuchawek bezprzewodowych nausznych w budżecie do 200 zł. Będą one podłączane bezprzewodowo do telefonu (Samsung J5), głównie przeznaczenie to słuchanie wszelakiej muzyki (w domu, na ulicy, w komunikacji miejskiej, czyli najlepiej gdyby były zamknięte). Czy w tej cenie da się wyrwać coś sensownego? Jeśli nie, to ile trzeba byłoby dopłacić?

Żadnych specjalnych preferencji nie mam. Słuchawki dla kobiety, fajnie byłoby, gdyby nie były zbyt 'obcisłe', bo okulary i bujne włosy mogą uniemożliwić komfortowe korzystanie z nich :)

Dzięki za pomoc i rady

• 2 weeks later...

Witam,

Na innych forach na których założył Pan identyczny temat również nie widziałem, aby ktoś miał jakikolwiek. W kwocie 200 zł często dosyć trudno o dostanie zwykłych dobrych słuchawek przewodowych, a co dopiero model bezprzewodowy. Jeśli faktycznie ma to być konstrukcja nauszna, może Pan spróbować np. JVC S30BT. Z mniej obcisłych, ale też i mniej izolujących, są chociażby Noontec Zoro Wireless, aczkolwiek kosztują odpowiednio więcej. 

• Upvote 1

Praktycznie identyczny wątek widziałem na pclabie (mam tam moderatora lokalnego w dziale audio), ale to było oczywiście tylko luźne wtrącenie z mojej strony :). Zoro znam i recenzowałem sporo czasu temu, jeszcze robiąc zdjęcia na starszym sprzęcie foto w gorszych warunkach. JVC mam zaś aktualnie na pracowni na wstępnych odsłuchach. Mam również model S70BT, z tym że jego cena zbliża się do 300 zł.

Słuchawki dosyć wygodne na początkowym etapie użytkowania, choć nausznice są w formacie pomniejszonym-wokółusznym, coś w stylu CAL. Lepiej wykonane niż np. tańsze S30BT, grające trochę w stylu Byronów BT, a więc na planie "V", aczkolwiek z nieco słabiej zaznaczonym (i tak spokojnie słyszalnym) basem i mocniejszym przydźwiękiem na średnicy. Zależnie od jakich słuchawek się do nich podchodzi, mogą wydać się trochę pudełkowe/pogłosowe oraz z nosowo zaznaczanym, wyczuwalnym detalem. Za każdym razem gdy je zakładałem, musiałem się do nich trochę przyzwyczajać na tle innych par.