Jump to content

Szumiące Hyper x Cloud Jakie inne kupiic?


Dupian
 Share

Recommended Posts

Witam wymieniłem ostatnio słuchawki razer kraken na Hyper x Cloud 1. Są wygodne i fajne grają za wyjątkiem tego że szumią !. Szum występuje tylko w niektórych utworach ale występuje zawsze. Nasila się wraz z podgłaszaniem co jest chyba normalne ale ja zwykle słucham muzyki głołno, nawet bardzo głośno. Oczywiscie mam stare słuchawki i szybko porównalem ich dzialanie na tych samych utworach i róznych urzadzeniach. Szum w razerach był dużo mniejszy praktycznie niewyczuwalny nawet przy podgłaszaniu. Podkreślam ze sluchawki dzialaja jednakowo zarowno na komputerze jak i na telefonie ;(. Jest to jakas wada produktu, czy moze po prostu tak maja grac ? Warto odeslac je na gwarancji? Troche szkoda by bylo gdyby sluchawkii za 300 zl irytowaly mnie codziennie podczasz sluchania muzyki ;( Jeżeli taki jest ich urok to jakie polecacie na 100% nie szumiące słuchawki?

Edited by Dupian
Link to comment
Share on other sites

Witam,

Domeną czułych słuchawek jest zwracanie użytkownikowi również wszystkich zakłóceń oraz poziomu szumów stałych generowanych przez urządzenie. Żadne słuchawki nie powinny szumieć same z siebie. Aby szumy nie występowały, należy mieć sprzęt mający bardzo wysoki odstęp sygnału od szumu oraz słuchawki o wyższej impedancji. Dotyczy to jednak sytuacji, w których użytkownik słucha muzyki na normalnych i bezpiecznych poziomach głośności. Słuchanie bardzo głośno muzyki grozi poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi, w tym głuchotą całościową, niedosłuchem, piskami i szumami usznymi oraz związanymi z tym problemami z zaśnięciem i odpoczywaniem organizmu podczas snu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ok przystopuje z głośnościa co nie zmienia faktu że szumy pojawiają si też przy wszelkiego rodzaju vlogach na yt. Moje razery jak sprawdziłem mają niższą inpendacjea pomimo tego szumu nie słychać. Czy to znaczy że mam podstawę by zareklamować słuchawki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...