Jump to content

Słuchawki nauszne do około 300 zł


Marcin94
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

Szukam słuchawek nausznych do około 300 zł, ale gdy przeglądałem wszystkie poradniki "jak wybrać" to uznałem że najlepiej zapytać się o radę. 

Słuchawek będę korzystał w domu, słuchając jej z laptopa z kartą graficzną  GeForce GTX 660M. Słucham wielu gatunków muzycznych, jednak najczęściej jest to elektronika (electroswing, nu-jazz), Rock (Pink Floyd, Deep Purple), poezja śpiewana, rzadziej jazz, ambient. Nie do końca rozumiem wszystkich terminów opisujących rodzaj dźwięku jednak postaram się przynajmniej własnymi słowami opisać to, czego szukam. Ważne jest dla mnie by dźwięki nie "nakładały" się na siebie i abym mógł "zanurzyć" się w muzyce, aby dźwięk dochodził z różnych stron. 

Z tego co szukałem zdaje mi się iż model Philips SHP9500, jednak chciałbym zastanowić się nad jeszcze innymi modelami a nie jestem do końca pewien czy mi przypasują. 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Opisuje Pan bardziej modele o fali planarnej, a te kosztują przynajmniej jedno zero więcej :) . W tak niskim przedziale ciężko będzie znaleźć coś godnego uwagi w takim aż stopniu. SHP9500 to dobra pozycja, choć teraz bardzo trudno dostępna. Mimo zasilania z laptopa, spróbowałbym dołożyć kilka groszy do K240 Studio, ale z tą opcją, że w przyszłości koniecznie trzeba będzie im dosztukować wzmacniacz przenośny lub DACa z takowym na pokładzie.

Czy słuchawki Panu się spodobają - tego prócz Pana nie będzie wiedział nikt ;) .

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...