Jump to content

AKG K550 MKII i AKG K545


Mariusz1
 Share

Recommended Posts

Dziękuję. Dostałem niespodziewany prezent w postaci 545. Nigdy wcześniej nie słuchałem 550 ani 550 MK2 mimo, że planowałem ich zakup po Pana recenzji. I teraz mając 545 raczej  nie kupię wersji mk2. A co do 550 mk1, to cały czas się waham , czy mimo wszystko ich nie kupić a 545 oddać żonie :-). Tak na marginesie, to te 545 nawet bez wygrzania grają całkiem całkiem:-)

Edited by Mariusz1
Link to comment
Share on other sites

Proszę uprzejmie Panie Mariuszu. K550 MKI przede wszystkim musiałby Pan szukać jako modelu używanego, ponieważ nie są już produkowane. Oznacza to, że otrzyma Pan produkt ze śladami użytkowania lub - nie daj Boże - ukrytymi nowalijkami. Przy słuchawkach niestety takie jest często ryzyko, jako że mają one kontakt bezpośrednio z głową swojego właściciela. Oczywiście może też być wszystko w porządku i najczęściej tak właśnie jest. K545 mają swoją zaletę w postaci większej przenośności, także jeśli jest to dla Pana cecha kluczowa, jakikolwiek model pełnowymiarowy K550 będzie od tego krokiem w tył. 

Link to comment
Share on other sites

Zdaję sobie sprawę, że chcąc kupić wersję 1, będę musiał szukać produktu używanego. Ale z drugiej strony liczę też,na to, że  są na Ziemi ludzie, którzy po prostu traktują takie rzeczy należycie i uda mi się kupić model w idealnym stanie :-). A przenośność nie jest dla mnie ważna w tym przypadku. Wprost przeciwnie, podobają mi sie takie duże słuchawki, które mogę włożyć i wygodnie posiedzieć w fotelu słuchając tego i owego. No i w końcu, cena rzędu 450 zł za używany model wydaje mi się na tyle atrakcyjna, że po prostu trzeba je mieć :-). A tak na marginesie, to do zastosować podróżnych, właśnie dzisiaj dotarły do mnie aune e1 ! :-). Pozdrawiam serdecznie.

 

Edited by Mariusz1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...