Jump to content

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do Aim sc808

DarkCreed
 Share

Recommended Posts

Witam zacznę od tego że moje obecne słuchawki hyperx cloud się zepsuły , no i mogę stwierdzić że dźwięk z tych słuchawek nie był aż taki dobry jak każdy pisał . Aktualnie posiadam Creative HS-800 Fatality słuchawki mają z 4-5 lat .Może to się wydać trochę głupie ale wydaje mi się że fatality mają lepszy dźwięk momentami niż  hyperx cloudy. No to wracając do tematu poszukuje słuchawek pod aim sc808 700 zł +/- słuchawki korzystam praktycznie do wszystkiego grania oglądania filmów ale głownie do muzyki a dokładniej rapu i trapu. W słuchawkach cenie sobie głównie  dobre basy lubię też dużą scenę Czy maja być otwarte czy zamknięte dla mnie jest bez znaczenia .No i poza kartą dźwiękową nie posiadam żadnego wzmacniacza słuchawkowego  ani nie wymieniałem opampów. Proszę o pomoc i Dziękuje z góry :) 

Edited by DarkCreed

kurde zaciekawiły mnie te słuchawki  (Audio-Technica MSR7 ) tylko trochę ponad mój budżet kosztują :( . I czy aby na pewno nadają się do AIMA ? :)

myślałem również nad zakupem akg k550 ale z tego co czytałem mają strasznie słaby bas i dźwięk bardzo naturalny. Zaciekawiły mnie również słuchawki dt 150 które świetnie się prezentują z aimem ale mają małą scenę 

Edited by DarkCreed

Raczej każde nadzadzą się do 808-tki, słyszałem że wolą słuchawki o wyższej impedancji. Jeśli dzwięk nie będzie Panu pasował to można pobawić się opampami.

Beyerki DT150 mogą być dość niewygodnę, ponieważ one się długo wygrzewają. Niestety nie miałem z nimi styczności więc zbyt dużo się wypowiem.

Tak, K550 są słuchawkami zamkniętymi, które głownie cechuje mocny dół (niestety w nich tego basu jak na lekarstwo). Dokładną recenzję przeczytasz tutaj: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-akg-k550/

Warto pójść do sklepu na odsłuchy lub zamówić jeśli nie ma się takiej możliwości, a następnie odesłać jeśli się Panu nie spodobają :) 

Edited by LoCzekk

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...