Jump to content

Karta Dzwiękowa / Edifier R1700BT /// R2730BT


Recommended Posts

Jeśli będzie Pan korzystał jedynie z łączności bezprzewodowej to nie potrzebna będzie dodatkowa karta dźwiękowa. Jeśli jednak będa podłączane kablem można zakupić kartę dla lepszej jakości dźwięku. Model R2730 posiada wbudowany przetwornik cyfrowo/analogowy więc można go podłączyć do cyfrowego gniazda koaksjalnego lub optycznego, jeśli Pański sprzęt takie posiada lub dokupić kartę dźwiękową z takim wyjściem i wtedy zdecydować co dla Pana brzmi lepiej. Głośniki podłączone analogowo do gniazd RCA/Jack 3,5mm lub cyfrowo Optyczne/Koaksjalne gniazdo. W pierwszym przypadku dźwięk przetwarza karta, a w drugim same głośniki. 

Link to comment
Share on other sites

Kable RCA-RCA oraz RCA-Jack 3,5 mm z tego co wiem, powinny być dołączone do głośników, przy modelu R2730 dodatkowo producent dorzuca kabel optyczny. A jeśli chodzi o kartę dźwiękową radziłbym zajrzeć do polecanych kart dźwiękowych na blogu: Polecane DACi i karty dźwiękowe, znajdzie tam Pan propozycje dla różnych przedziałów cenowych. W razie wątpliwości może Pan zadać tutaj dodatkowe pytania np. na temat danego urządzenia, które wydaje się Panu warte zakupu :)  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...