Jump to content

COP jak DAC i czy wogóle dobrze kombinuję


Vlad_B
 Share

Recommended Posts

Witam, prześledziłem sugerowane wątki ale dla pewności chciałbym skonsultować.

Aktualnie ma KOSS UR-40 wpięte w integrę w lapku, trochę się zużyły, skóra z padów odłazi no i chciałbym spróbować może czegoś lepszego, mam do wydania ok 1200,00 zł.

Preferuję mocniejsze brzmienia (rock, metal, ale również czasem mnie najdzie na coś lżejszego popowego lub muzykę filmową ). Słucham w domu ok 2 godz. dziennie przy pracy na lapku.

Od słuchawek oczekuję bardziej fanu i raczej mocniejszego basiku niż bardzo analitycznego podejścia, to nie jest kontemplowanie muzy przy pełnej relaksacji tylko urozmaicenie dłubania w Corelu po nocach :/ , więc raczej fajny bit żeby nie usnąć przy pracy:)

Źródło kiepskie to raczej radosne przeszukiwania you-tuba w zależności od nastroju dnia, no i może parę FLAC'ów by się znalazło.

Czytając recenzje AKG K550 lub K612PRO znalazłem sugestie że do takich zastosować może lepiej COP. (bardziej wybaczą kiepskie źródło i nie zgarają tak sucho)

Bardzo proszę o info czy dobrze kombinuję a jeśli tak to jakim DAC'iem to napędzić. Musi być coś zew. bo tylko z lapka słucham (i dogadywac się w Win10).

Wstępnie rozważałem E10K lub Audiotracka Prodigy Cube BE ale może jest coś sensowniejszego do tego, nie wiem jak to poskładać żebym nie dobił za bardzo i tak mocnych basów czy jakoś tak :) , nie wiem nie znam się, takie sprzęty to dla mnie nowość.

Oczywiście jeśli macie inną sugestię co do słuchawek to oczywiście podpowiedzcie, może ATH M50X albo DT 990 PRO te jeszcze brałem pod uwagę choć wygląd 990 RPO mi nie bardzo pasuje (ale to ma oczywiście grać a nie wyglądać )

Pozdrawiam

Szymek

 

 

Link to comment
Share on other sites

K550 jak i K612 PRO będą miały prawdopodobnie za mało basu jeśli lubi Pan funowe brzmienie. Dobre mogą okazać się Brainwavz HM5 lub np. Beyerdynamic DT990. Ale na ten temat może niech jeszcze ktoś inny się wypowie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...