Jump to content

Recommended Posts

BURSON PLAY

Australijska firma Burson właśnie wystawiła do sprzedaży nowy produkt dla audiomaniaków.
Jest to DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym, który można używać jako wolnostojący lub jako element komputera PC zamontowany w zatoce 5,25".
Kompatybilny z Windows, OSX, iOS i Android.

Burson PLAY jest zbudowany z trzech sekcji:
1) DAC 32bit / 384khz, DXD i DSD256 SABRE32/ESS9018
2) Xmos USB
3) wzmacniacz słuchawkowy plus preamp w klasie A (max 2W na kanał)

burson-play-s1d2k3n.jpg

burson-play-s42o1kpm.jpg

play-back5ejgz.jpg

play-frontsukpu.jpg

Cena tego DAC'a będzie od 299$ do 549$.

przechwytywanie0uk38.jpg

Podstawowe parametry Burson PLAY:

1w8jnl.jpg

2psjf9.jpg

3adje7.jpg

Informacje oraz fotosy pochodzą ze strony internetowej firmy BURSON:
https://www.bursonaudio.com/products/play/

• Upvote 2
  • 7 months later...

Ciekawie wygląda i cena też nie zabija. Jak ktoś szuka czegoś, aby wsadzić do budy kompa to nie powinien mieć konkurencji. Ja jakoś nie wierzę za bardzo w wymianę opampów i nie rozumiem fenomenu tej zabawy szczególnie w kartach dźwiękowych. Lepszym rozwiązaniem moim zdaniem byłoby jakby zaoferowano po prostu wersję ekstra z ich dyskretnymi opampami bezpośrednio na płytce bez możliwości wymiany coś ala płytka DAC-a do CV2. Cenowo powinno być to korzystniejsze dla klienta.

Syf z kompa będzie tak czy siak, nie powinno być różnicy. Od razu powiem, że podłączanie jakiś drogich zasilaczy też można sobie darować. Tak zerknąłem dogłębniej na to urządzenie i mnie ciekawi jedna rzecz. Jeśli sygnał dostarczany jest tylko przez USB to po cholerę ten molex?

2 godziny temu, Compton napisał:

Co nim myślicie?

Ktoś coś czytał?

Play występuje w różnych wersjach w zależności od tego jakie OPA są w środku. Od NE5532 po V6C/V. Na tą chwilę plany testu tego urządzenia są u mnie wstrzymane, więc przepraszam, jeśli ktokolwiek robił sobie w tym zakresie nadzieję.

3 godziny temu, Compton napisał:

Burson Play u Maystra już w sprzedaży.

Ciekawi mnie to urządzonko.

Co nim myślicie?

Ktoś coś czytał?

Ja bym uważał teraz na zamawiania czegokolwiek z Audeosa, sporo negatywnych opinii pojawiło się ostatnio.

A co do samego sprzętu to na papierze wygląda świetnie i cena taka nie bursonowa. Ciekawe jak gra.

43 minuty temu, Compton napisał:

Może idzie sam sygnał bez 5v?

No tak jest, ale jak patrzę na zasilanie w nim to raczej nie powinno mieć znaczenia z czego go zasilisz czy przez usb czy z molexa. A sygnał musisz dostarczyć przez usb tak czy siak.

• 5 months later...