Jump to content

FIIO E18 vs SMSL M3


Recommended Posts

Cześć,

Zacząłem rozglądać się za DACiem, którego używałbym głównie w pracy stąd najlepiej aby jego rozmiary były niewielkie. Udało mi się odsłuchać SMSL M3 w parze ze słuchawkami, które będę używał (CAL! z wymienionym kablem). Po kilku dniach spędzonych z tym DACiem ciężko było mi się z nim rozstać. Dźwięk dochodzący z moich CALi zasilanych M3 bardzo przypadł mi do gustu. Próbowałem również FIIO E10k Olympus 2, ale nie było tutaj takiego efektu wow jak przy SMSL. Ogólnie byłem zdecydowany na kupno M3, ale w czeluściach internetu trafiłem na przenośne konstrukcje FIIO E17k/E18. Niestety nie mam możliwości odsłuchania żadnego z tych DACów. W kwestii wyboru DACa nurtują mnie następujące pytania:

- jak jakościowo wygląda porównanie dźwięku SMSL M3 do FIIO E18

- czy w FIIO E18 możliwa jest wymiana baterii? Niekoniecznie w łatwy sposób, ale czy na przykład są serwisy które się tym zajmują?

- czy w budżecie do 700zł (aboslutny max) polecilibyście innego małego DACa, który według Was gra lepiej niż wyżej wymienione?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu powyższych kwestii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...