Jump to content

Alternatywa dla wysłużonych HD 380 Pro


jesper
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie,

od wielu lat jestem szczęśliwym posiadaczem Sennheiser HD 380 Pro, jednak żywot nauszników i gąbek dobiega właśnie końca. W związku z powyższym: czy znacie jakieś sklepy gdzie można je (tj. nauszniki) kupić lub ew. na jakie inne można je wymienić? Jeśli nie, to na jakie inne słuchawki zwrócić uwagę? Zależy mi na słuchawkach pełnowymiarowych z jak najlepszą izolacją i w miarę przyzwoitym dźwiękiem. Szybki risercz pozwolił mi znaleźć następujące modele:

  • Superlux HD-669 - budżetowo
  • Brainwavz HM5 - raczej górna granica cenowa

Jak te dwa modele wypadają w porównaniu do HD 380 Pro jeśli chodzi o jakość i izolację? Co innego godnego uwagi możecie polecić w granicach do ~500zł? Słuchawki będą podłączane do komputera (filmy, muzyka, gry).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wojtczakowy7 said:

Znalazłem je w sklepie Audiopolis - Nausznice HD380 Pro i w Audeos ale w tym drugim są niedostępne więc możesz spytać użytkownika @Mayster czy by je załatwił.

Dzięki, google znajdowało mi tylko ten drugi sklep, gdzie tak jak mówisz - są niedostępne. Pytanie, czy warto wydawać 1/3 ceny nowych słuchawek na te nausznice? Może lepiej trochę dołożyć i wypróbować jakić nowszy model?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...