Jump to content
miechowy

Słuchwaki z mikrofonem do rozmów z tłumieniem zewnętrznych odgłosów

Recommended Posts

Jako zadowolony użytkownik tego forum po udanym zakupie (http://forum.audiofanatyk.pl/index.php?/topic/1381-odtwarzacz-lepszy-niż-cowon-iaudio-7/) chciałbym ponownie skorzystać z waszych porad w kwestii zakupu słuchawek.

Słuchawek z mikrofonem do pracy - do rozmów przez internet przede wszystkim, które powinny współpracować z systemem Linux. Czasami zdarzy się sytuacja, aby różnymi kanałami porozmawiać (Skype, Team Viewer, inne technologie) z klientem, a przez telefon trudno udostępnić komuś swój pulpit lub porozmawiać przez Team Viewer z klientem, który udostępnia mi swój ekran.

Słuchawki powinny mieć możłlwość tłumenia odgłosów domowej krzątaniny (odgłosy z ulicy, szczekanie psa, itp) - chociaż czy to w ogóle możliwe w jakimś stopniu?

Budżet jaki mogę na to przeznaczyć to ze 300zł netto.

Słuchawki raczej nie powinny być masywne, bo mają służyć w zasadzie do jednego celu - do dogodania się z klientem przy jak najlepszej jakości głosu obu stron. Z firm, które sobie upatrzyłem to Sennheiser, ale nie wiem który konkretnie model.

Oczywiście gdyby cena lekko przekraczała budżet to też dołożę. Zakup będzie na firmę, więc 100zł w tę czy wewtę nie robi wielkiej różnicy.

 

 

Nikt nic nie wie na ten temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...