Jump to content

Encore Rockmaster OE vs ISK HD9999


KyonV2
 Share

Recommended Posts

Hej,

Spędziłem ostatnie parę godzin czytając recenzje oraz tematy z pomocą wyboru słuchawek i skończyło się na tych dwóch. Potrzebuje tylko dopytać kilku kwestii zanim dokonam ostatecznego wyboru.

Obie te pary są mocno porównywane w recenzjach do HD-669, lecz ISK wydaje się być wygodniejszy (co dla mnie jest b.dużym plusem), oraz wykonany po prostu lepiej. Lecz jednak jest droższy o około 60 zł w porównaniu do tych drugich. w skutku mogę mieć trochę zapasu na ewentualną kartę dźwiękową. Głównie na tych słuchawkach będzie odtwarzana mocna muzyka z dużą ilością perkusji, więc tutaj także raczej wygrywa produkt ISK.

Czy ktoś może z Was miał okazje porównać oba te produkty i mógłby mi podpowiedzieć. Chciałbym dodać, że bardzo dla mnie liczy się wygoda przez długie sesje (po 6h), warto chyba dodać, że mam trochę większe uszy, co np skutkowało, że Razer Krakeny były bardzo niewygodne na początku ich użytkowania(chociaż może po prostu one mają to do siebie).

Pragnę dodać, że zależy mi na waszych opiniach i doznaniach oraz doświadczeniu. Nie chcę by za mnie ktoś decydował.

Dziękuje!

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Chociażby ja, jako recenzent. Dlatego też w tej nt. HD9999 jest tak wiele porównań do HD669 - to jedna grupa słuchawek grających na planie V, zaś ERMOE to model wyraźniej cieplejszy i pogłosowy. Najwygodniejsze z nich wszystkich są ISKi, zwłaszcza dla osób mających duże uszy. 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...