Jump to content

~~250zł Karta dźwiękowa pod PC(logitech z906)

Recommended Posts

Witam , zakupilem na dniach głośniki firmy logitech model z906 . Poszukuję karty dźwiękowej gdyż moja płyta glowna nie obsługuje aż tylu wejść by podpiąć cały zestaw . Rodzaj plyty : MSI H81M-P33 . Mam wpiętą w jedno wejście grafike gtx750ti troszku miejsca zajmuje i zostaje ns styk jedno wolne akurat na kartę dźwiękową . Zależy by karta najbardziej współgrała z głośnikami . Może być to też zewnętrzna czyli usb . Słyszałem ze Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro jest okej lecz sie nie znam i to już z zapytaniem do was co będzie najrozsadniejszym wyborem :) z gory dziekuje za pomoc 

Halo? Ktoś mógłby pomóc?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...